Atık Su Damlıyor Ne Yapmalıyım ?

Özellikle çok katlı apartmanlarda sıklıkla karşımıza çıkan bu sorunlar mutlaka profesyonel eller tarafından hızla onarılmalıdır. Eski binalarda daha sıklıkla görülen bu problem, genel itibarı ile pis atık gider sistemlerinizdeki boruların zamanla aşınıp delinmelerinden kaynaklı ortaya çıkmaktadır. Tabi her işte olduğu gibi bu konuda da ehil kişi ve kurumlardan yardım alınmalı. Aksi halde ani harabelerini andıran bir yapınız olabilir. Atık Su Damlıyor Ne Yapmalıyım?

Günümüzde teknolojinin de yardımıyla artık evinizin her yerini delmeden noktasal kaçak tespiti yapılabilmektedir. Evinize hiç zarar vermeden yapılan tespitin ardından sadece ilgili nokta tamir edilerek sizi bu dertten kurtarmak mümkündür. Sızıntı küçük, ancak sonuçları büyük olabilir. Sizde zamanında tedbirinizi bizimle alın.

Yorumlar (5)

 • fidan

  Lavabodan atık su damlıyor evimize. Su kaçağını engellememiz gerekiyor. Üst komşumuz evde değil. Ne yapmalıyım.

  1. ahsen

   Lavabodan atık su damlıyorsa eğer evinize damlayan yere geçici bir çözüm bulmalısınız. Yada komşunuzun su giriş vanasını kapatmalısınız.

 • Oya

  İş yerimiz zemin katta binadakilerin atık gider borusu bizim hemen üstümüzden geçiyor. Bu sebeple sürekli atık su damlıyor ne yapmalıyım

 • kamuran

  eski apartmanlarda bu tesisatın değişmesi uzun ve zahmetli midir yoksa bir günde vs halledilecek bir sey midir?

 • cemil

  kamuran / uzun sürer diyebiliyorum ancak değiştirilmesi cok doğru olur. uzun vadede cok daha farklı ve bas ağrıtıcı sorunlar yasayabilirsiniz…

 • Yorum Yaz

  Öne Çıkanlar

  Bize Ulaşın

  İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
  0212 436 02 02

  İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
  0216 311 39 39

  Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
  0312 448 11 11

  İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
  0232 243 8888

  Yandex.Metrica