Banyo Tıkanıklığı Açma

banyo-tikanikligi-acmaBanyo ve küvet tıkanıklığı sorunu mu yaşıyorsunuz? Sıkılmayın firmamız bu alanda uzman kadrosu ve son teknoloji cihazlar ile İstanbul ilimizin tüm ilçe ve semtlerine 7/24 hizmet vermektedir.

Banyolar, ev ve ofislerimizde en sıklıkla kullandığımız alanlardır. Yoğun kullanıma bağlı tıkanıklıklar başınızı derde sokar. Banyo tıkanıklığı açma işlemi için profesyonel bir destek almanız gereklidir.

Banyo tıkanıklığının kaynaklanma nedeninin bulunması için çağırdığınız kaliteli firmalarda çalışan deneyimli ustalarla yapınıza zarar vermeden işlemi hallediyorlar. Uzun vadede bir sorun yaşamamak ve küvet, tuvalet ve lavabolarda meydana gelen tıkanıklıkları kısa sürede açmak için uygun fiyatlarla hizmet evren firmalardan yardım alabilirsiniz.

Tıkanıklıklar, klozetin içine atılan yabancı cisimler, küvetin içinde biriken saç, kıl gibi birikintilerin olması gibi nedenlerden kaynaklanır. Çoğu zaman banyonuzu kullanamaz hale gelirsiniz. Boruların içinden geçen sudaki kireç miktarının fazlalığı da zaman aşınmaya neden olur ve tıkanıklık yaşamanız kaçınılmaz bir hal alır.

Banyo tıkanıklığı açma işlemi için 7/24 istediğiniz an çağırabileceğiniz ustalar, özel kamera ve robot sistemiyle görüntülemeyi yapıp açma işlemine geçiyorlar. Banyonuzda hiçbir hasar meydana gelmeden, fayanslarınız kırılmadan sonuca kısa sürede ulaşmanız mümkündür. Büyük bir tadilata gerek kalmaksızın uzman ekip sayesinde bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Özel basınç sistemiyle açılan banyo tıkanıklıkları artık sağlığınızı tehdit etmiyor. Doğru ekiple çalışmak banyonuzu sorunsuz kullanmanızı sağlar, alacağınız garantili hizmet hayatınızı kolaylaştırır.

Öne Çıkanlar

Bize Ulaşın

İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
0212 436 02 02

İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
0216 311 39 39

Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
0312 448 11 11

İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
0232 243 8888

Yandex.Metrica