Cihazlar ile Kırmadan Tıkanıklık Açımı

cihazlar-ile-kirmadan-tikaniklik-acimiEvlerde veya iş yerlerindeki tıkanıklıklarda çoğu zaman müşterilerimiz seramiklerini kırdırdıktan sonra kırdıkları halde hattı açamadıkları için en son çare bizleri arıyorlar. Lavabo, tuvalet, klozet ve mutfak tıkanıklıkları özel cihazlar ile kırmadan açılmaktadır. Ev ve işyerlerindeki tıkanıklık sorunlarının çoğu hatalı pis su tesisatının çekilmesinden dolayı oluşmaktadır. Atık su tesisatlarının çekilmesi çok önemlidir.

Atık su tesisatları döşenirken planlı ve programlı çekilmesi gerekir. 12 yılı aşkın tecrübemizle birçok pis su tesisat hataları gördük. Kimi tesisatçılar hattı uzatarak çekmiş veya eğim vermeden çekmiş. Hat uzun ve eğimsiz olduğundan dolayı su gitmiyor ve atıkların borunun içerisinde kalarak hattın tıkanmasına neden olur.
Hattınızın doğru çekilmesine rağmen hattınızda yine tıkanıklık oluşabilir. Eski çağlarda tıkanıklık açma yöntemleri sıradan ve ilkeldi. Bütün ev zemini kırılarak borular yeniden döşenirdi. Birde tıkanmalarda borunuzun içine kimyasal dökmenizi veya demir sokmanızı önermiyoruz. Borunuzun içine soktuğunuz demir tıkanıklığınız açamaz ve üstüne borunuza zarar vererek borunuzdan su çıkmasına nede olur.

Fakat bu gibi zorluklar ve masraflar artık geride kaldı. Suyunuz gerimi geliyor? Evinizde tıkanıklık mı var korkmanıza gerek yok. Cihazlar ile kırmadan tıkanıklık açma  son teknoloji özel kanal açma robotu ve kanal görüntüleme kamerası ile hatlarınız hiçbir yere zarar vermeden ve kırıp dökmeden açılıyor. Hattınızda tuvalet kâğıtları, bez veya yağlanma olabilir.

Kanal açma robotumuzun aparatları sayesinde katı maddeler parçalanarak kanalizasyona gönderilir ve bez, tuvalet kâğıdı vb. maddeler ise robotumuz kendine sararak dışarı çıkartır. Uzman kadromuz ve özel cihazlarımız sayesinde 25 – 60 dakika içerisinde tıkanıklığınızı açıyor ve banyonuzu veya mutfağınızı aldığımız gibi sizlere teslim ediyoruz. İstanbul un tüm bölgelerine ve çevresine hizmet sunmaktayız.

 

Yorum Yaz

Öne Çıkanlar

Bize Ulaşın

İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
0212 436 02 02

İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
0216 311 39 39

Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
0312 448 11 11

İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
0232 243 8888

Yandex.Metrica