Güngören Su Kaçağı Tespiti

Evlerinizde oluşan su kaçaklarını tespit etmekte zorlanıyor musunuz ? Su kaçakları banyolarınıza, tuvaletlerinize ciddi zararlar mı veriyor ? Bu gibi durumlarda elinizden bir şey gelmiyor ise Güngören su kaçağı tespiti şubemizden yardım almak sizlerin yararına olacaktır. Çünkü güngören su kaçağı tespiti uzman ekiplerimiz oluşan kaçakları tespit etmek adına teknolojik cihazların gücünden faydalanır.

Bu teknolojik cihazlar yardımı ile en kuytu köşede olan su kaçaklarını bile tespit eden uzman ekiplerimiz anında gerekli işlemleri yaparak su kaçaklarını tamir eder. Uzmanlarımız yaptıkları işlemleri kırmadan dökmeden halledebilmektedir. Yapılan işlemler sırasında evlerinizin inşaat alanına dönmesine engel olur ve kullanım alanlarının uzun süreyle kullanılamaması engellenir. Ayrıca bu işlemler için uzman ekiplerimiz iş sözleşmesi ve garanti belgesinide sizlere sunmaktadır.

Yorumlar (4)

 • teoman

  Teknolojik olarak su kaçak tespitini anlayabiliyorlarmı? Güngören mahallesinde böyle sorunlarla oldukça karşılaşıyorum. Birlikte çalışabiliriz.

 • beren

  Su kaçaklarında önemli sorunlar yaşanabiliyor. Bunların başında içme suyu borularında karşılaşılıyor.

 • ahmet

  Üst komşum su sızıyor diyor bizim kattan. Suyun nerden geldiğini anlayabilirmiyiz?

 • süleyman

  Güngörende ikamet etmekteyim. Büyük bir sitede yöneticilik yapıyorum. Anlaşma sağlayarak tüm tesisat sorunlarını size çözdürtmek istiyorum.

 • Yorum Yaz

  Öne Çıkanlar

  Bize Ulaşın

  İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
  0212 436 02 02

  İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
  0216 311 39 39

  Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
  0312 448 11 11

  İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
  0232 243 8888

  Yandex.Metrica