Kalorifer Borusu Su Kaçırıyor

KALORİFER BORUSU SU KAÇIRIYOR

Kalorifer borusu su kaçırıyorsa öncelikle profesyonel bir firmadan bu konuda yardım almanız gerekiyordur. Profesyonel firmalar olarak biz farklı şekillerde sorununuzun çözebilecek teknoloji ve tecrübeye sahip olduğumuzdan kısa sürede ve en az maliyetle bu sorundan kurtulmanızı sağlıyoruz. Öncelikle gelişmiş kamera sistemlerimiz ya da akustik sistemlerimiz ile yer tespiti yapıyor ardından onarımı gerçekleştiriyoruz. Onarım noktasında ise hasarın oluştuğu noktaya göre ya boru değişimine gidiyoruz ya da çeşitli kimyasallar ile sorunun çözülmesini sağlıyoruz. Eğer ısınma sisteminiz yerden döşendi ise parkelerinizin ya da fayanslarınızın kırılmaması için kimyasal çözümler önermekteyiz. Ancak görünen bir yerden damlama oluyorsa boru değişimi öneriyoruz. Sonuçta müşterinin memnuniyeti öncelikli hedefimiz olduğundan mutlaka memnuniyetinizi sağlıyoruz.

Yorumlar (4)

 • Emre

  Yeni aldığımız bir boru çatlak olabilir mi? Hiç mi testten falan geçirmiyorlar bu boruları

 • ahmet

  her türlü tesisat işlemleri zaman geçtikçe sorun çıkartabiliyor, uzun yıllar sorunsuz kullanabilmek için kesin çözüm sunan profesyonel destek almak gerekiyor.

 • Ayça

  Isınma tesisatlarındaki sorunlar şakaya gelmez. Evimdedki kalorifer boruları görünürde olduğu için değişim yapıldı, sorun çözüldü.

 • Havva

  Bizim kalorifer boruları zeminden döşeli, kırılıp dökülmeden uygulanabilen bir çözüm olduğuna sevindim doğrusu.

 • Yorum Yaz

  Öne Çıkanlar

  Bize Ulaşın

  İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
  0212 436 02 02

  İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
  0216 311 39 39

  Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
  0312 448 11 11

  İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
  0232 243 8888

  Yandex.Metrica