Kanal Açma

kanal-acmaKanal açma hizmetini en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Teknoloji her zaman bir adım daha yükselerek insanların yaşamlarını kolaylaştırmaya devam ediyor. Son teknoloji kanal açma cihazları sayesinde artık eski kırma işlemlerine gerek kalmıyor.

Cihazla kanal açma son derece basit bir işlem halini almıştır. Kameralı cihazlar kanalın sorunlu olan bölgesini tespit etmek için kullanılıyor. Kanala gönderilen cihaz sayesinde tıkalı bölge görüntüleniyor.

Cihazla kanal açma işlemi kamera yöntemiyle görüntülemeden sonra devam ediyor. Robotlu sistem yabancı cisimler parçalanıyor ve ana kanala gönderiliyor.

Böylelikle cihazla kanal açma işlemi bitiyor. Cihazla kanal açıldıktan sonra eskisi gibi güvenli bir şekilde kullanıma açılıyor. Yapıda ve borularda tadilat gerektirilmeden sorun çözülmüş oluyor.

Lavabo Açıcı

Zaman zaman tıkanan gider borularını açmak için tesisatçı çağırmadan önce kendi yöntemlerimizi deneriz. Kendi kendimize lavabo açma denemelerimizden en etkilisi ve kolayı lavabo açıcılarını kullanmaktır.

Lavabo açıcıları marketlereden kolaylıkla temin etmek mümkündür. Lavabo açıcılar içinde asit ihtiva eden kimyasal maddelerin bileşimiyle üretilmiştir.

Lavaboya döküldüğünde üzerine kaynar su boşaltılır. Kaynar suyla birleşen kmyasal madde etkileşime geçerek lavabo içerisindeki yemek artıklarını, yağ tabakalarını saç tellerini parçalayarak kanalizasyona gönderilmesini sağlar.

Lavabo açıcılar kimyasal yapıları yüzünden cilde zarar verebilir. Kullanırken mutlaka kullanım talimatları okunmalı ve uygulanmalıdır. Lavabo açıcı bir çok marka bulunur.

Markasına göre de fiyatları vardır. İlk denemede açılmayan lavabolar için bir kaç deneme yapabilirsiniz. Lavabo açıcılar boruyu tıkayan yabancı maddeleri parçalarken suyun geçtiği gider borulara her hangi bir zrar vermez.

Eğer tıkanıklık katı maddelerden kaynaklıysa ve lavabo açıcılar denemenize rağmen açılmamışsa. Vakit kaybetmenize gerek yok. Tesisatçı çağırmanız gerekmektedir

Yorum Yaz

Öne Çıkanlar

Bize Ulaşın

İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
0212 436 02 02

İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
0216 311 39 39

Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
0312 448 11 11

İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
0232 243 8888

Yandex.Metrica