Kırmadan Gider Açma

kirmadan-gider-acmaEvlerinizin tuvalet, banyo ve mutfak giderlerinde tıkanıklıklar meydana geldiği zaman çeşitli yöntemler kullanarak bu tıkanıklıkları gidermek için işlemler yaparsınız. Ancak gider tıkanıklığı açma işlemleri sırasında kullanılan madde ve cisimler her zaman kesin sonuç vermeyebilir. Çünkü gider tıkanıklığını çözüme kavuşturmak için kullanılan lavabo aç ve kireç sökücü gibi kimyasal maddeler sadece kısa bir süreliğine tıkanıklıkları giderir. Daha sonraki zamanlar da tamamı ile çözüme kavuşturulmayan gider tıkanıklıkları tekrardan baş gösterir ve tıkanmalar tekrardan meydana gelir. Bu yüzden gider tıkanıklığını açma ve bu tıkanıklıkları kökünden ortadan kaldırmak için profesyonel olan ekiplerden yardım almak gereklidir.

Gider açma işlemlerinde sizleri endişelendiren en büyük konulardan biri gider açma işlemleri yapılırken tadilata neden olacak sorunların ortaya çıkmasıdır. Gider açma işlemleri sırasında dalında uzman olmayan ve eski usul yöntemleri kullanan ustalar işlemleri sırasında kırdılı ve vurdulu yöntemleri kullanır. Bu da tuvalet, banyo ve mutfak gideri açma sırasında tezgahların, fayansların veya gider borularının tamamı ile kırılmasına sebep olur ve bu sebepten ötürüde sizlere maddi bütçesi yüksek faturalar çıkar. Bu sorunlar ile karşılaşmamak için bu sorunları teknolojik aletler ile çözüme kavuşturan uzman personellerden yardım almak gereklidir.

Kurumsal firmamızın dalında uzman ve eğitimli olan personelleri tıkanıklık açma robotu ve kamera görüntü alma cihazını kullanarak evlerinizin tuvalet, banyo ve mutfak gider hatlarında meydana gelmiş olan tıkanıklıkları açar. Bu teknolojik aletlerin kullanılması sizleri hem maddi hem de manevi açıdan çıkacak olan sorunlara karşı korur. Çünkü uzman personellerimiz teknolojik aletler kullanarak evinizin gider hatlarında meydana gelmiş olan tıkanıklıkları kırmadan açmaktadır. Bu işlemler için yani kırmadan gider açma işlemleri için uzman personellerimiz önce kamera görüntü alma cihazını kullanır.

Kamera görüntü alma cihazı ile gider hatlarındaki tıkanıklıkların yeri tespit edilir. Bu tespit işleminin teknolojik alet ile yapılması fayansları veya boruları kırmayı engeller. Daha sonra tıkanıklık açma robotu kullanılarak gider hatlarında meydana gelmiş olan tıkanıklıklar ve bu tıkanıklığa sebep olan maddeler bu teknolojik alet kullanılarak parçalanır ve parçalama işlemi boru içleri tamamı ile temizlenene kadar devam eder. Böylece kırmadan gider açma işlemleri sorunsuz ve masrafsız bir şekilde halledilmiş olunur.

Öne Çıkanlar

Bize Ulaşın

İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
0212 436 02 02

İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
0216 311 39 39

Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
0312 448 11 11

İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
0232 243 8888

Yandex.Metrica