Klozet Açma

klozet-acmaKlozet açma firması olarak, klozetlerinizde yaşanan tıkanıkları garantili, hızlı, güvenli olarak açmaktayız. Kaliteden ödün vermeyen firmamız hizmeti sağlarken hızlı ve güvenli bir hizmet sunmaktadır. Tuvaletlerde oluşan sorunlarda müdahale hızlı biçimde yapılmalıdır. Çünkü müdahale gereken yer klozet olunca müdahaleninde hızlı yapılması gerekmektedir. Tıkanıklıklarda oluşan koku ve görüntü iğrendirici olmakla beraber, hastalıkta yaymaktadır. Bu hastalıklar zamanla ölümcül sonuçlar doğurabilmektedir. Bu nedenle klozetleriniz tıkandığında aceleci davranmak mecburiyetindesiniz. Kendi yöntemlerinizi kullanarak açmaya çalışmak size sadece  zaman kaybettirir ve masrafınızı arttırır.

Oysa profesyonel bir firmayla çalışarak klozet açma hizmeti alabilir, klozetinizi çok kısa sürede açtırabilirsiniz. Profesyonel bir firmayla çalışın işinizi mucizelere bırakmayın. Tıkanıklıkların nedeni genelde klozete düşen katı atıklar, tuvalet kağıdı gibi maddelerdir. Bu maddeler zamanla bölgede atık birikmesine neden olarak tıkanıklık oluşturur. Ama bu tıkanıkların düşmanı cihazlarımız sayesinde tıkanıklıklar dakikalar içersinde akıtılır. Akıtılan atıkların ardından klozet açma işlemi tamamlanmış olur. Klozetinizde uzun süre tıkanıklık yaşanmaması için klozetinizin tüm kanallarını temizliyoruz. Böylece uzun bir süre tıkanıklıklarla uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz.

Eğer bir sorun oluşursa da kısa bir süre için aynı bölgeden oluşacak sorunları ücretsiz olarak gidermekteyiz. Yalnız farklı bölgelerde oluşacak sorunlar için ücret almaktayız. Klozet açma firmamız hızlı ve güvenilir tıkanıklık açma hizmetiyle sizlere kaliteli bir hizmet sağlamaktadır. Evinizde klozet açma hizmeti gerektiyse hemen telefona sarılıp firmamızı arayarak hizmet talep etmelisiniz. Telefonlarımızı arayıp müşteri temsilcilerine adres bilgilerini ulaştırdıktan sonra, yola çıkan personellerimiz dakikalar içinde adresinize ulaşmaktadır..

Adrese ulaştıktan sonra öncelikle tıkanıklığın yerini göstermenizi rica ediyoruz. Ardından da tıkanıklığı tespit etmeden önce bölgede dezenfekte çalışmaları yaparız. Böylece klozet açma işlemi boyunca temiz bir alanda çalışmış oluyoruz. Tespit çalışması yapılırken kanaldaki başka sorun olursa size bildirilir ve ücreti kabul ederseniz bu bölgedeki sıkıntıda giderilmektedir. Ardından bölgedeki genel bir temizlik yapılır ve oluşacak sorunlar uzun bir süre engellenmiş olur. Yaptığımız fiyatlandırmaları faturalandırarak sizlerin güvenini kazanmayı amaçlamaktayız. Tüm konularda aceleci bir duruşumuz vardır fakat bir tek müşterilerimizin ödemeleri sırasında esnek davranırız. Eğer personelimizden kaynaklanan bir sıkıntınız varsa telefonlarımızı arayarak müşteri temsilcilerimiz şikâyetlerinizi bildirebilirsiniz.

Öne Çıkanlar

Bize Ulaşın

İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
0212 436 02 02

İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
0216 311 39 39

Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
0312 448 11 11

İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
0232 243 8888

Yandex.Metrica