Klozet Tıkanması Nasıl Açılır ?

Klozet tıkanması nasıl açılır diye düşünenlerin aslında tıkanmaya neden olanın bir kısım sebebinin kendisi olduğunu düşünmemesidir. Klozetlere atılan kağıt havlu, saç gibi yabancı cisimler suda çözünemediğinden bir süre sonra boruların özellikle bağlantı noktalarında yerleşmekte ve tıkanıklıklara neden olmaktadır. Tıkanıklık sorununun çözülebilmesi için profesyonel firmaların cihazlarından faydalanmanız şarttır.

İleride tekrar sorun yaşamamak için sizlere kesin çözümler sunmaktadırlar. Yurtdışından özel olarak getirilen tıkanıklık açan cihazlar görüntüleme özelliğine sahip olduğundan eğitimli kişiler sayesinde de tıkanıklığın nerede ve neden kaynaklandığını tespit ederek tıkanıklık açmaktadırlar. Tıkanıklığı açan en iyi yöntem tanzikli sudur. Önce yavaş daha sonra hızlı su gönderimi gerçekleştirilmesidir. Kalan parçalar için de tanzikli su gönderimi son kez yapılarak işlem bitmektedir.

Yorumlar (5)

 • sinem

  Klozetler tıkanma olabilitesi en yüksek olan giderdir. Bunu açmak için tazyikli su kullanılabilir.

  1. öktem

   Klozetin tıkanması dediğiniz gibi olasılık açısından yüksektir. Sürekli su vermek klozete fayda sağlar.

 • Anıl

  Bunun tıkanması dünyanın en tuhaf olayı bence. İnsanların burayı tıkamamak için uğraşmaları gerekiyo tıkamak için değil. Bir işletme sahibiiym ve ayda 4-5 belki daha fazla bu sorunla uğraşıyorum. Neler cıkıyor neler bilseniz!

 • Pelin

  Bu tarz durumlarda arayın birileri gelsin yani o insanların işi de cok zor ama katlanılmıyo. ben bi kaç kez dükkanımda yaptırdım…

 • oğuz

  klozetimiz tıkanmıştı nasıl açacağımı bilemiyordum taki buradan yardım alana kadar.

 • Yorum Yaz

  Öne Çıkanlar

  Bize Ulaşın

  İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
  0212 436 02 02

  İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
  0216 311 39 39

  Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
  0312 448 11 11

  İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
  0232 243 8888

  Yandex.Metrica