Lavabo Açıcı

lavabo-aciciTeknolojinin gelişmesiyle beraber tesisat sektöründe de büyük gelişmeler oldu. Teknolojiyi yakından takip eden firmamız son teknoloji olan kanal açma robotu ve dedektörlü kameraları yurt dışından ithal ederek ayağınıza kadar getirdi. Son teknoloji cihazlar ile profesyonel ustalarımız tıkalı olan bölgeyi noktasal tespit edebiliyor.

Son teknoloji gelişmiş Kanal açma robotumuz tıkalı olan bölgedeki katılaşmış betonlaşmış veya yağlanmış maddeleri parçalayarak kanalizasyona gönderiyor ve tuvalet kâğıdı bez gibi maddeleri kendine sararak dışarı çıkartıyor. Bu gelişmiş teknolojik robotumuz tıkanıklığınızı kırmadan dökmeden zahmetsiz bir şekilde açıyor ve sizleri para harcamaktan ve evinizi tadilata sokmaktan kurtarıyor.

Kimyasal maddeler sizleri her zaman kesin bir çözüme  ulaştırmayabilir. Her türlü tıkanıklık hakkında firmamızı arayarak profesyonel yardım alabilirsiniz. Eski yöntemleri bir kenara bırakın ve son teknoloji kanal açma robotu sayesinde sizlerde kesin bir çözüme zahmetsiz bir şekilde ve para harcamayarak kavuşun. İstanbul un her bölgesine servisimiz vardır. Lavabo aç, lavabo açıcı

Piyasada lavabo aç, lavabo açıcı gibi isimlerle satılan kimyasal maddeleri kullanmanızı önermiyoruz. Bu gibi kimyasal maddeler sizleri uğraştırır ve zamanınızın ve paranızın boş yere gitmesine neden olur ve bu kadar uğraşmanıza ve para harcamanıza rağmen kesin ir çözüme ulaşamazsınız. Sizlerde gelişen teknolojiye ayak uydurun ve teknolojinin faydalarından yararlanın.

Firmamızı arayarak randevu alın firmamızdan verilen saat süresi içinde ekiplerimiz adreste olacaktır. Profesyonel gelişmiş makinelerimizle tıkanıklığınızı evinize zarar vermeden kesin ve garantili bir şekilde açıyoruz. Lavabo gideri açma, tıkalı lavabo açma işlemleri ile evinizi tadilata sokmaya ve borularınızı kırdırmaya SON..!

Lavabo Açıcılar İşe Yarar mı?

Hayatımızın vazgeçilmezi olan temizlik ürünleri hijyen ve bizlere kolaylıklar sağlar. Lavabo giderleri genellikle saç tellerinden dolayı tıkanır. Saç telleri ateşe karşı hemen eriyen bir maddedir. Lavabo açıcılarda kimyasal madde olduğu için gider hattınızın içinde reaksiyona girerek saç tellerini eritir. Lavabo açıcılar kötü kokuları önler ve giderlerimizde büyük bir sorun yoksa tıkanıklığı açar. Banyo, eviye, lavabo ve tuvaletlerinizin gider hattındaki sıvaşıcı artıkları, pislikleri, yağları ve saçların ek yerlerinde birikmesiyle birlikte tıkanan hattınızı kimyasal açıcıyla eritir. Lavabo, küvet, eviye ve tuvalet pis su gider borularınızın içi su dolu olsa dahi sudan ağır jel formülüyle tıkanıklığa kadar ulaşır. Düzenli bir şekilde kullanıldığı takdirde gider borularınız tıkanmaz.

Plastik ve PVC borulara kesinlikle zarar vermez. Kullanımı pratiktir suyu kaynatarak dökebilirsiniz. Formülü güçlü olduğu için ufak tıkanmaları açar. Lavabo açıcıların diğerlerinden faklıdır. Kimyasal bu maddeler genelde lavaboya boşaltılır sıvı veya toz halindedirler. Bir bu tür kimyasallar çok tehlikeli ve zehirlenmeye yol açabilecek maddelerdir. Bunun için kullanırken çok dikkatli olmanızı öneriyoruz. Lavabo açıcıyı lavaboya boşalttıktan sonra sıcak su bir anda boşaltmayın yavaş bir şekilde dökün.

Pis Su Gider Hattı Döşenirken Nelere Dikkat Edilmeli 

-Düşey hattan yatay hatta geçerken 2 açık dirsek veya yay dirsek kullanılmalıdır.

-Yatay boru hatlarında %2 eğim verilmelidir.

-Kat gider hatlarının kısa olması gerekir.

-Her kolonun yetişilebilecek en alt kısmına temizleme kapağı konulması gerekir.

-Su akış yönünde boruların 45 derecelik çatal ek parçasıyla birleştirilmesi gerekir.

-Ana hattın en kısa yoldan yapı dışarısına çıkartılması gerekir.

Pis su gider hatlarının verimli çalışması için boru döşeme ölçülerine uyulmalıdır. Eviye veya lavabo pis su gider borularının çapları bina projesi yapılırken tesisat mühendisi tarafından hesaplanarak proje üzerine yazılır. Yapıların 1,5-2 metre dışından başlayarak özel tasfiye tesislerinde veya şehir kanalizasyonunda son bulan pis su gider hatlarında künk çimento, büz ve dökme demir borular kullanılır.

Bina dışı atık su borularının yerleştirildiği yerlerdeki zeminin sağlamlığına dikkat edilmeli ve 0,02, 0,05 eğim verilmelidir. Eğer eğim doğru ölçülerde verilmezse su akışı olmaz. Bina dışı atık su borularını döşerken kanalizasyondan başlanmalı ve ağaçlardan 4 metre uzak tutulmalıdır. Bina dışı atık su borusu bölgedeki donma seviyesinin altına yaklaşık 90-100 cm ve hendek içine döşenmelidir. Pis su gider hattının kanalizasyona giriş çıkışı uzak olduğu takdir bina yakınına rögar yapılır. Genelde rögar boyutları 50 ye 50 cm’dir derinlik arttıkça boyutu da değişir. Bu ölçümler proje hazırlık aşamasında hazırlanır.

Piyasada satılan kimyasalların içeriklerini bilmeden borularınıza dökmeyin. Tıkalı gideri açmak için satılan bu kimyasallar borularınızın içindeki contaları eriterek contanın özelliğini kaybetmesini sağlar ve zamanla conta yerlerinden su sızar. Kimyasalların kutusundaki kullanma talimatlarını okuyarak kullanınız ve çok sık kullanmayınız. 

Tecrübeli ustalarımız lavabo aç gibi kimyasal maddelerin açamadığı giderleri son teknoloji gelişmiş kanal açma robotumuz ile tıkalı olan bölgeyi tespit ederek orada çalışma yapıyor ve tıkanıklığınızı açıyor. Sizde bu kusursuz hizmetten yararlanmak için firmamızı arayarak bir randevu yazdırabilirsiniz. Lavabo tıkanıklığı  açma, tıkanan lavaboyu açmak için, tıkalı lavabo borusunu ne açar.

Profesyonel ustalarımız ve son teknoloji cihazlarımız ile sizlere kusursuz bir hizmet sunmaktayız. Evinizdeki veya işyerinizdeki tıkanıklıkları seramik, kalebodur veya mermerleri kırmadan tıkalı olan giderleriniz açıyoruz ve Kanal görüntüleme kameramız ile hattınızdaki tıkanıklık hakkında sizlere bilgi veriyoruz. İstanbul un her bölgesine hizmetimiz vardır firmamızı arayarak aldığınız randevu süresi içerisinde ekiplerimiz adreste olacaktır.

Öne Çıkanlar

Bize Ulaşın

İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
0212 436 02 02

İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
0216 311 39 39

Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
0312 448 11 11

İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
0232 243 8888

Yandex.Metrica