Lavabo Gideri Açma

Lavabo Gideri Açma

Evlerde sık sık meydana gelen sorunlardan biri de lavaboların tıkanmasıdır.  Can sıkıcı olan bu durumdan biran önce kurtulmak için aklımıza gelen ilk yöntemi uygularız. Lavabo gideri açma işlemi kullanacağımız en basit çözüm yöntemi her yerde satılan ve kolayca bulabileceğimiz lavabo aç kimyasallarıdır. Suyla karıştırılarak ya da doğrudan lavabo giderine döktüğümüz bu kimyasallar tıkanıklık sorunlarında bize kısa süreli çözümler sunmaktadır. Belki bir kaç gün suyun gitmesini sağlayan bu yöntem kesin çözümler üretememekte ve tıkanıklık kısa süre sonra yeniden kendini göstermektedir.

lavabo gideri tıkanırsa nasıl açılır

 

En kalitelisini bile en ucuza bulabileceğimiz bu kimyasalların kullanımı sırasında da çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Cilde teması halinde ciddi sağlık sorunlarına yol açabilen bu kimyevi maddeler hem gider borularımıza hem de sağlığımıza zarar verebilmektedir. Sizlerde lavabo gideri açma işlemleri sırasında risksiz ve kesin çözümler almak istiyorsanız yapmanız gereken kurumsal firmamızdan destek almak olacaktır. Tesisat alanın da uzman bir kurumsal firma olarak tüm lavabo tıkanıklıkları açma ve her türlü tesisat sorunlarında size en iyi hizmeti sunmaktayız. Kurumsal firmamız günümüz şartlarını insanların ilgi ve beklentilerini göz önüne alarak teknolojiyi yakından takip etmekte ve teknolojik alt yapısını sürekli güncelleyerek kaliteli hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Alanında en iyisi olan kurumsal firmamız lavabo tıkanıklıkları açma konusunda bildiklerinizi unutturarak size  yepyeni  bir hizmet sunuyor.

Kurumsal firmamız lavabo gideri açmada son sitem teknolojiyle oluşturulmuş robot cihazlarla çalışmaktadır. Evinize gelen ekiplerimiz hiç bir kırma dökme işi yapmadan kameralı görüntüleme robot cihazı sayesinde sorunun sebebini görüntüleyerek tıkanıklık açma işlemi sırasında nasıl bir yol izleyeceklerini belirlerler. Lavabo borusu içine kolayca gönderilen bu robot cihaz tıkanmaya sebep olan nesneyi görüntüleyerek açma işlemi için bize yardımcı olur.  Ekiplerimiz hassas bir çalışma sonucu tıkanıklığın sebebini belirledikten sonra çelik helezonlu tıkanıklık açma robotunu devreye sokarak zaman kaybetmeden sorunu ortadan kaldırmak için çalışırlar. Tıpkı kameralı görüntüleme robot cihazı gibi kolayca gider borusu içine gönderilen tıkanıklık açma cihazı tıkanmaya sebep olan nesnenin parçalanarak logara gönderilmesini ve sorunun tamamen ortadan kalkmasını sağlar.

Yorumlar (18)

 • behzat

  lavabo giderlerini açarken artık eski sistemler geride kaldı. Pompayla açmaya çalışmak vakit kaybından başka birşey değil. Teknolojiyi kullanmak şart.

 • behçet

  Yemeklerin katı atıklarını sürekli lavaboya döküyoruz. Lavabomuz tıkanmış sanırım sular akmıyor artık.

 • elvan

  Lavabolarımızda sürekli tıkanmalar meydana geliyor. Tıkanma sorunlarını açmamız gerekiyor. Dikkatli olmamız gerekiyor.

 • emel

  Merhabalar üniversitede abdest almak için lavaboya gidiyoruz. Aşırı derecede kötü bir koku var. Bu sorunu çözebilmek için yardımlarınıza ihtiyaç var.

  1. erhan

   Bu sorunu yaşıyorsanız eğer yapmanız gereken çözüm yöntemi geçici olarak naftalin dökmek olacaktır.

 • esma

  Lavabo giderlerinin açılması gerekir. Çünkü lavabolar çok sık kullanılan yerlerdir. Su geri dönüşümü oluncada kötü kokular meydana gelebilir.

 • ezgi

  Lavaboda gider borusunu açmanın zorluğu pek fazla yok. İşini iyi yapabilen ustalara denk gelirseniz eğer çok kısa sürede sorunu çözebilirsiniz.

 • fatma

  Bir sorunla karşı karşıyayım sürekli lavabolarımız tıkanıyor. Bu sorunu çözmek istiyorum. Fakat bizdenmi kaynaklandığı konusunda bilgisizim.

 • ferah

  Merhabalar bizde de lavabo sorunları yaşıyorduk. Uzman bir tesisatçı çağırdık ve tüm sorunları halletti sağolsun.

 • ferda

  Biotesisat firmasıyla birlikte çalışmayı düşünüyorum. Lavabolarımızda tıkanıklık sorunuyla karşı karşıyayız.

 • gülçe

  lavabomuzda sorunlar var. Tuvalet delikleri tıkanmış durumda. Nasıl açtırabiliriz.

 • gülistan

  lavabosu tıkananlar için tek tavsiyem uzman tesisatçıların yardımını almak olacaktır.

 • göknur

  Evimizi taşıdık. Yeni dairemizde lavabo gideri çok sıkıntılı. Kalıcı çözüm bulmak istiyoruz. Kime danışabiliriz?

  1. hürcemal

   Göknur hanım bu konuda biotesisat firması kendisini kanıtlamış durumda. Avrupa : 0 212 435 88 88 – Anadolu : 0 216 388 00 00 – Gsm : 0 532 673 00 00 numaraları ile iletişim sağlayabilirsiniz.

 • hale

  lavabo giderlerini açmak için için bir tesisatçı arıyoruz. Protesisat firması yeterince bilgilimi bu konuda

 • hüdanur

  Lavaboları tıkananlar için lavabo açıcı kimyasal kullanmak ağır sonuçlar doğrurabilir.

  1. iklim

   Haklısınız hüdanur bey, pimaşlara dökülen lavabo açıcılar tahrişlere sebep olabiliyorlar.

 • Reyhan

  Lavabosu tıkananlar için giderleri açmak büyük zahmettir. Acilen tesisatçı çağırmalısınız.

 • Yorum Yaz

  Öne Çıkanlar

  Bize Ulaşın

  İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
  0212 436 02 02

  İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
  0216 311 39 39

  Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
  0312 448 11 11

  İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
  0232 243 8888

  Yandex.Metrica