Mutfak Gideri Nasıl Açılır ?

Mutfak gideri nasıl açılır ve nasıl olur diyen herkesin öncelikli olarak bilmesi gereken çoğunun kullanıcı hatasından olduğunu bilmesi gerekmektedir. Yağların, yiyeceklerin lavabolara atılması sonucunda ileride tıkanıklıklar kaçınılmaz olmaktadır. Tıkanıklıkların yok edilebilmesi için eskiden olduğu gibi pompalama yapılması daha büyük sıkıntılara neden olacaktır. Bu nedenle profesyonel firmaların ellerinde bulunan kameralı cihazlar sayesinde sorunlarınızın çözümünü sağlayabilirsiniz.

Bu cihazlar gider borularını görüntüleyerek sıkıntının kaynağını tespit etmektedir. Kameralı cihazlar olması ile görüntüler bilgisayar ortamına aktarılmaktadır. Uzman kişilerin incelemelerini yapması sonucunda da tıkanıklık açılması için gerekli yöntem belirlenmektedir. Son işlem olarak özel cihazlarla ve tanzikli su ile tıkanıklık açılması sağlanmaktadır. İlk tanzikli sudan sonra tekrar su gönderilmekte ve kalan parçalarda yok edilmektedir.

Yorumlar (8)

 • seçkin

  Mutfak giderlerinin açılması gerekiyor. Çoğunlukta kullanılan yağlar yüzünden tıkanmalara sebep oluyor.

  1. hızır

   mutfak giderini açmak için yağları lavabolara dökmemesi gerekiyor bayanların.

 • sevinç

  Evimizdeki muftak gideri tıkandı. Pompa yöntemiyle elle açmaya çalıştık yetersiz kaldı. Galiba profesiyonel destek alacağız.

 • Sevgi

  Mutfak giderine yağ vs dökmemeye çok dikkat ediyorum ama sürekli giderimde bir koku var tıkanıklık yok gibi görünüyor acaba sorun nedir bilgisi olan var mı?

 • Buse

  Geçenlerde mutfak giderimiz tıkandı ve bu tabletlerden aldık kaynar su ile döktük bir güzel gider açılmış gibi görünüyor şuan sıkıntı yok umarım ileride de olmaaz tabletleri tavsiye ederim

 • Nuri

  O kokunun gitmesi için köpüklü deterjanlı sıcak su yapabilirsiniz.

 • Hüseyin

  bu borulların yağdan dolayı kapandığını düşünmüyorum acıkcası.

 • haşmet

  Lavabo gider borumuz sürekli tıkanıyor. Sebebi ne olabilir. Lavabo giderine sürekli yağ döküyoruz bundan dolayı olabilirmi?

 • Yorum Yaz

  Öne Çıkanlar

  Bize Ulaşın

  İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
  0212 436 02 02

  İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
  0216 311 39 39

  Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
  0312 448 11 11

  İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
  0232 243 8888

  Yandex.Metrica