Petek Temizleme

petek-temizlemePetek temizliğinde önemli olan peteklerin tam anlamıyla temizlenmesidir. Sadece petekteki kirli suları dışarıya akıtarak petek temizliği yapılamaz. Çünkü peteklerin ısınmasına engel olan nedenler kirli sular değil petek diplerine çöken tortular ve kireçlerdir. Bu kireç ve tortuların petek diplerine çökmesi yüzünden peteklerin altı tam olarak yanmaz ve bu da sizleri ham maddi açıdan hem de manevi açıdan zarara sokar. Çünkü peteklerin ısı seviyesi düştükçe kombi derecesiyükseltilir ve kombi derecesinin yükseltilmesi ile de faturalar kabarık gelerek mali açıdan sizleri zora sokar. Bu yüzden petek temizliği işlemleri dalında uzman olan profesyonellerden yardım alarak yapmak gereklidir. Aksi takdirde sorunlar asla çözüme kavuşturulmaz ve paranız boşa gitmiş olur.

Kurumsal firmamızın dalında uzman olan personelleri petek temizliği işlemlerini yapmak için yardımlarınıza gelirler. Firmamız hem Anadolu hem de Avrupa yakasında hizmet vererek sizlere yardıma gelebilmektedir. Bu sayede sizlere en kolay ve en masrafsız işlemleri sunabilmekteyiz. Uzman personellerimiz de firmamızın bünyesi altında özel eğitimler alarak petek temizliği alanında profesyonelleşirler. Bu sayede profesyonel ekipler ile çalışır ve size herhangi mali veya manevi sorun çıkarmadan petek temizliği işlemlerini yaparız.

Kurumsal firmamızın dalında uzman olan personelleri petek borularındaki kireçlenmeleri ve tortulaşmaları çözmek için firmamıza ait olan kimyasal maddeleri kullanır. Bu kimyasal maddelerin asidik özellikleri sayesinde bütün kireçler ve tortular yerinden sökülür ve boruların temizlenmesine olanak sağlanır. Uzman personellerimiz boruları temizlemek için kullandığı kimyasal maddenin yanı sıra petek temizleme radyatörünü de kullanmaktadır. Bu radyatör ile de kimyasal maddelerin çözmüş olduğu tortulaşmalar ve kireçlenmeler dışarıya çıkartılır. Bu işlem petek temizleme radyatörünün basınçlı havası sayesinde uygulanır ve bu basınç ile devir daim yapılarak bütün petek borularındaki kireçler, tortular ve pislikler dışarıya çıkartılır. Bu şekilde peteklerin içi tamamen temizlenmiş olunur. Son olarak uzman personellerimiz tekrardan petek temizleme radyatörünü kullanır ve bu radyatör yardımı ile basınçlı suyu petek borularının içine gönderir ve petek içlerinde arta kalan bütün maddeleri de dışarıya çıkartır. Yapılan bu işlemler sayesinde petek temizliği çok daha kolay ve çok daha masrafsız olmaktadır.

Öne Çıkanlar

Bize Ulaşın

İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
0212 436 02 02

İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
0216 311 39 39

Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
0312 448 11 11

İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
0232 243 8888

Yandex.Metrica