Pimaş aç

Pimaş aç

pimas-acTıkanmış pimaş açma, pimaş boru açma, pimaş açma, tıkalı pimaş açan firma, pimas acma, tıkanık pimaş aç. Yurt dışından ithal son teknoloji robotlarımız ile tıkanmış pimaşlarınızı KIRMADAN açıyoruz.

Pimaş Nedir?
Hak arasında Tuvalet, küvet ve eviye den çıkıp kanalizasyona bağlanan boru hattına denir. Tuvaletinizden atılan tuvalet kâğıtları bir müddet sonra tuvaletinizi ve ya lavabonuzu tıkar banyonuzdaki süzgeçten pis su gelene kadar farkına varmazsınız. Hayatımızda teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte tesisat sektöründe gelişti. Yurt dışında üretilen bu makineler Türkiye’de de kullanılmaya başladı.

Kanal açma, pis su gider hattı açma makineleri diye adlandırılan bu makineler. Tuvaletten ve ya tıkalı olan bölgenizdeki pimaştan yollanır. Tıkalı olan pimaş hattınızdaki tuvalet kâğıdı bez gibi maddeleri kendine sararak dışarı çıkartır ve katı maddeleri parçalayarak kanal borusuna gönderir. Bu işlem evinizde ve ya işyerinizde hiçbir yere zarar vermeden yapılır. Tıkalı olan tuvalet ve lavabo pimaş hatlarınızın açılma yöntemlerini aşağıda sizlere açıklıyorum.

Özel Robot Cihazı İle Kanal Açılır

Kamerasız Tıkanıklık Açılmaz;
Kamerasız tıkanıklık açtırmayın. Benim hattım açılsın gerisi önemli değil demeyin. Kanal açma robotu hattınızı açar su gitmeye başlar. Önceki yıllarda kamerasız açılan tıkanıklar 20 veya 25 güz zaman sürecinde sonra tekrar tıkanırdı. Sebebi ise borunun içindeki yağlanmayı, ufak kalıntılar, tahta veya inşaat zamanından kalan atıkları görememizdi. Artık böyle bir sorunumuz kalmayacak hattınızı açtıktan sonra kamera ile hattınızı görüntüleyerek tıkanıklığın ne kadar açıldığını görebiliyoruz. Hattın içindeki pislikleri gördükten sonra pislik kalan bölgeye makinemizi tekrar gönderiyoruz.

-Tıkalı olan pimaş giderinin içerisine kanal açma makinesi (robot makine) gönderilerek kırıp dökmeden tıkanıklık açılır. Tıkanmış olan bölgedeki yağlanmayı veya katı maddeleri parçalayarak gönderir.
-Tıkanmış olan bölgenin noktasal tespit işlemi çok fazla yerin kırılıp dökülmesinin önüne geçmiştir. Tıkalı pimaşın noktasal tespiti yapıldıktan sonra onarımı yapılır. Tıkanıklık açıldıktan sonra gönderilen kamera ile de pimaş hattınızdaki sorunları görmüş oluyorsunuz.
-Genelde büyük yemek firmalarında restaurantlar da ve oteller de meydana gelen yağlanma sorunu ise yüksek basınçlı yıkama makinesi ile pimaşların içi yıkanarak yağlanma çözülür.

Tıkalı olan pimaş hattınızda çökme var ise dedektör ile o bölgeyi noktasal tespit edebiliyoruz. Pimaşlarda meydana gelen tıkanmaların %50 si eğimsiz ve yanlış döşenen pimaş borulardan kaynaklanmaktadır. Ana hatta doğru eğim verildiği zaman hattınızda yağlanma olmaz ise uzun yıllar tıkanma olmaz. Hattınızda çökme olan bölgeyi noktasal tespit ettikten sonra sadece o noktayı kırarak onarımını yapıyoruz.

pimas_acTıkalı pimaş açma firması, pimas aç, pimaş tıkanması, pimaş aç pimaş boru servisi Kesinlikle KIRDIRMAYIN! Pimaş hattınızın önünde bulunan katı ve yabancı maddeler suyla gelen yağlanma ile tortulaşır. Pis su gider hattınızda su gidişi tamamen durur. Pimaş hatlarınızdaki meydan gelen tıkanmaları kırmadan dökmeden evinize zarar vermeden açıyoruz.

Her tülü pik hattındaki pimaş hattındaki tıkanıklığı açma cihazları sadece AQUACİTY ekipmanları arasında mevcuttur. Evinize ve pimaşlarınıza herhangi bir şekilde zarar vermemek için özel makineler kullanıyoruz. Eğer tıkanıklığınızı açamıyorsak size ücret talep etmiyoruz. Tuvalet pimaşlarında ve lavabo pimaş hatlarında ki tıkanmaları açmak için profesyonel ekip ve ekipmanlarımız her zaman hazırdır. Firmamızdan aldığınız randevu saatleri içerisinde ekiplerimiz adreste olurlar.

PİMAŞ 1963 yılında PVC boru üretmek için kurulan bir Enka grubu kuruluşlarından biridir. Pimaş kurulana kadar gerek sıhhi tesisat borusu, içme suyu getirmek için ve ya sulama yapmak için kullanılan borular demir veya asbest den yapılırdı. Bu borular döşenmesi zaman alan ağır taşıması zor olan, işlevini çabuk kaybeden, sağlık açısından olumsuz ve tamiri zor olan borulardı. Pvc esaslı olan pimaşın boruları Türkiye’de üretilmeye başlamasıyla birlikte hızla köylere kadar içme suyu götürdü. Büyük yapıtlarda, binalarda tesisat işleri daha sağlıklı, daha kısa zamanda ve daha ucuza yapılmaya başlandı.

Pimaş boru meyve ve sebzelerin kolay ve güzel sulanmasını sağlayarak çiftçilerin yüzünü de güldürdü. Ve sonuç olarak PVC borular Türkiye’de PİMAŞ adı ile anılır.
Profesyonel ekiplerimiz ile İstanbul’un her bölgesine servis hizmetimiz vardır. Borunuzun pimaş veya pik boru olmasının önemi yok her türlü borudaki tıkanıklığı açıyoruz.

-bina içi pimaş tıkanıklığı
-pimaş açma firması
-pimaş boru açıcılar
-kanal pimaşında tıkanıklık açma
-banyonun gideri tıkandı kırmadan açma firması
-kameralı pimaş tıkanıklığı açma
-kanalizasyon pimaşında tıkanıklık açma
-robot teknoloji ile pimaş boru açma
-tıkalı klozet pimaş borusunda tıkanıklık açma
-tuvaletin pimaş borusunda tıkandı makineyle açma servisi
-tıkalı mutfak pimaş borusu açma
-pimaş tıkanıklığına çözüm
-pimaş açma robotu
-tıkalı lavabo pimaş boru açma
-tıkalı pimaş gider açma
-pimaş boru kırmadan açmak
-tıkanmış pimaş açma

Pis su gider hatlarındaki problemleri AQUACİTY olarak kamera görüntüleme sistemleri ile çözüme ulaştırıyoruz. Makinelerimiz son teknoloji olduğu için pimaşın içini ekranda göstererek pimaş içindeki hataları ustalarımız sizlere açıklıyor. Sorunlu olan bölge hakkında ekiplerimiz sizlere teknik çözümleri anlatıyor. İsterseniz sorunlu olan bölgeyi ekiplerimize noktasal tespit yaptırarak sorunlu olan bölgenin onarımını yaptırabilirsiniz. Pimaş hattınızdaki kırık ve çatlakları dedektörlü kameralarımız ile noktasal tespit edebiliyoruz. Bu hizmetimiz sizlere daha ekonomik çözümler üretiyor.

Pimaş hatlarındaki tıkanıklık son teknoloji robot ve kamera görüntüleme cihazları ile yapılmalıdır. Aksi takdirde kulaktan duyma bilgilerle açılmak istenmesi borunuza zarar verir. Sizleri daha çok uğraştırır ve daha pahalıya mal olur.

Öne Çıkanlar

Bize Ulaşın

İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
0212 436 02 02

İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
0216 311 39 39

Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
0312 448 11 11

İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
0232 243 8888

Yandex.Metrica