Pimaş Su Damlatıyor Ne Yapmalıyım ?

Pimaş su damlatıyor ne yapmalıyım? Pimaşlar halk dilinde boru anlamına gelmektedir. Bir ev içerisinde boru hatlarının detaylı kontrolünün yapılması gerekmektedir. Temiz ve kirli atık su pimaş yerlerinin belirlenmesi gerekmektedir. Bu işlemden sonra eğitimli, profesyonel çalışanlar ve en önemlisi özel olarak kullanılan cihazlardır. Cihazlar pimaşlarda bulunan kaçakları kısa sürede bulmaktadır.

Dedektörlü ve akustik dinleme özellikleri ile pimaşlarda olan sorunları tespit ettikten sonraki onarım daha da kolay gerçekleştirilmektedir. Eskiden kullanılan yöntemler unutulmuş ve günümüzde firmalar en uygun çözüm yollarını bulmak için teknolojiden yararlanmaya ve takip etmeye devam etmektedirler. Pimaş su damlatıyorsa zaman kaybetmeden sorun daha da büyümeden ve bir ara çağırırım diye düşündüğünüz firmalarla hemen görüşmelisiniz.

Yorumlar (6)

 • Ozan

  Bu bizim apartmanca geçiştirdiğimiz biseydi ancak suan ben bu sorunu çözebilmek adına internette arastırma yapıyorum. siz de bu duruma düşmeyin diye yazmak istedim.

  1. dilaver

   Bu sorunu internette araştırarak kesinlike çözemesiniz protesisat, biotesisat gibi usta firmalardan teknik yardım alarak kısa surette haledebilirsiniz.

 • Kezban

  Kullanılan boruların kaliteli olması gerekyio

 • erdoğdu

  Bizde yerel ağızla pimaş diyoruz. Pimaşımız su damlatıyor. Çözümü varmıdır.

  1. engin

   Firma üreticileride aslında pimaş demektedirler. Geçenlerde tesisatçıyı aradım pimaşlarımız su kaçırıyor dedim. Pimaşları onarmadıklarını söyledi. Meğerse pimaş nedir bilmiyormuş adam.

 • ercan

  Geçenlerde bir yere onarıma gidecektim. Beni aradılar pimaşımız su damlatıyor dediler. Ben ilk başta kavrayamadım meğerse boru su kaçırıyormuş :)

 • Yorum Yaz

  Öne Çıkanlar

  Bize Ulaşın

  İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
  0212 436 02 02

  İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
  0216 311 39 39

  Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
  0312 448 11 11

  İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
  0232 243 8888

  Yandex.Metrica