Radyatör Temizliği

Radyatör temizliği evlerde, iş yerlerinde uygun koşullar altında belirli süreler içerisinde yapılması gereken bir işlemdir. Bu işlemi yapan firmaların profesyonel olması gerekmektedir. Temizlik en iyi şekilde yapılmakta ve yaklaşık olarak 2 saat sürmektedir. Öncelikle tesisat temiz su ile yıkanmaktadır. Firmalar özel cihazlar kullanarak bu işlemi yapmaktadır. Tesisat içerisinde oluşan tortu ve kireçlenmelerin makine ile birlikte kimyasallarla yapılmaktadır.

Radyatör temizliği yapılırken oluşan çamurlaşmalar da aynı şekilde makine ile temizlenmektedir. Isınma sisteminizin iyi olması için tüm bu işlemlerin yapılması gerekmektedir. Bulunduğunuz mekân içerisindeki her oda içerisindeki borular dikkatlice temizlenmektedir. Profesyonel bir hizmet ile ısınma probleminiz ortadan kalkmaktadır. Radyatör temizliği için özel cihazlar özel olarak seçilmiştir.

Yorumlar (5)

 • Mehmet

  Her yerde 30 TL karşılığı temizlik yapılır demişler peki nasıl güveneceğim temizleyip temizlemediğine bilgisi olan var mı?

 • Serdar

  Elektirik süpürgesiyle temizlemeye çalışmıştım olmuyor, boşuna uğraşmayın. Her yere de yaptırılmaz, iyi araştırın.

 • Doğan

  Ne olursa olsun radyatörlerin temizlenmesi şart, ısınma konusunda gözardı edilmemesi gereken bir konu. Her zaman yaktığım derecede yanmasına rağmen daha verimli sıcaklık sağlıyor.

 • hande pamuk

  ben radyator temizligi denildiginde altina bir legen koyarak tepeden su dokme islemi oluyor saniyordum her yil radyatorleri temizledim diyordum meger ici camurlasmis kurumsal firrmalardan biriyle gorusup gectigimiz kasim ayinda bu isi yaptirdik cok da memnun kaldik her yil tekrarlamak lazim

 • İsmail Dayıoğlu

  Radyatör temizliği esnasında mutlaka petekten çıkan su takip edilmeli. Zifte yakın kıvamda bir sıvı gelmesi gerekiyor tamamen temizlendiğini anlamak için sadece sudan ibaret bir sıvı geliyorsa boşa para vermişsiniz demektir.

 • Yorum Yaz

  Öne Çıkanlar

  Bize Ulaşın

  İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
  0212 436 02 02

  İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
  0216 311 39 39

  Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
  0312 448 11 11

  İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
  0232 243 8888

  Yandex.Metrica