Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

su-kacagi-nasil-bulunurEvinizin tavanında su damlacıkları oluşmuş yer yer boyalar kalkmış bu su damlacıkları nem ve rutubete sebep oluyorsa.  Sizde su kaçağı nasıl bulunur diye kendini kendinize düşünüp bir çözüm bulamıyorsanız yapmanız gereken en akıllıca davranış tesisat alanında uzman bir ekip kadrosuyla çalışan kurumsal firmamızla iletişime geçmek olacaktır. Firmamız ekipleri tesisat alanında çekirdekten yetişen elemanlar olmakla birlikte bu işin eğitimini almışlardır.

Kurumsal firmamız siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak amacıyla sadece teknolojik cihazları kullanmakla kalmayıp ekiplerin tecrübesine ve el becerisine de büyük önem vermektedir. Günümüzde insanlar evlerinin içine büyük önem vermekte ve su kaçağı gibi istenmeyen sorunlarda evlerinin hasar görmesini istememektedirler. Sizlerinde bildiği gibi tesisat işi titiz yapılması gereken bir iştir basit el aletleriyle tesisat kaçağının bulunması zorlaşmakta ve çoğu zaman yanlış yerler kırılarak sonuç alınamamaktadır. Küçük bir alanda dahi meydana gelen su kaçakları bütün evde su kullanımımıza engel olmakta ve günlük yaşantımızı sekteye uğratmaktadır. Bizlerde böyle bir sorunla günlerce uğraşmamak için bir an önce tadilat yapılmasını isteriz. Tesisat alanında kurumsal bir firma olarak teknolojiyi yakından takip etmekte ve günümüz ihtiyaçlarına cevap verecek teknolojiyi kullanmaktayız.

Su kaçağı bulma işlemi için evinize gelen firmamız ustaları gerek termal kamerayla gerekse akustik dinleme cihazıyla kaçağın noktasal tespitini yapmak için çalışmakta böylece teknolojiyi sizlerin hizmetine sunmaktadır. Tüm tesisat sorunlarında sizlerin bir telefon kadar yakınında olan kurumsal firmamız sadece evlerde iş yerlerinde kapalı ve küçük alanlarda meydana gelen su kaçaklarında değil bağ bahçe tarzı geniş alanlarda meydana gelen su kaçaklarında da sizlere yardımcı olmaktadır. Sizlerinde bildiği gibi sulama yapılan alanlarda da borular zamanla aşınmakta ve bu borularda meydana gelen çatlaklardan zamanla su kaçakları ortaya çıkmaktadır. Bu gibi alanlarda firmamız ekipleri dedektörlü su kaçak bulma cihazıyla yerin metrelerce altında meydana gelen su kaçaklarını bile tespit etmektedir. Apartmanlar gibi toplu yaşam alanlarında meydana gelebilecek su kaçakları sadece size değil komşunuza da rahatsızlık vereceği için vakit kaybetmeden çözüme kavuşturulması gereken bir tesisat sorunudur.

Yorum Yaz

Öne Çıkanlar

Bize Ulaşın

İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
0212 436 02 02

İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
0216 311 39 39

Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
0312 448 11 11

İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
0232 243 8888

Yandex.Metrica