Su Kaçaklarına Kolay Çözüm

Su Kaçaklarına Kolay Çözüm

Woman looking at leaking dishwasherSu kaçağı sorunu geçmiş dönemlerde oldukça zahmetli bir süreç sonucunda çözüme kavuşturulmaktaydı. Zeminin tamamen kırıldığı deneme yanılma yönteminin kullanıldığı geleneksel yöntemler sebebiyle fazladan tadilat masrafları çıkmakta ve tamirat yapılan yerler inşaat haline gelmektedir.

Firmamız kullandığı teknolojik cihazlar sayesinde tüm bu yöntemleri bir kenara bırakarak su kaçağı tespiti için profesyonel hizmet sunmaktadır. Oldukça modern olarak tasarlanmış, etkili çözümler sunan bu teknolojik cihazlar sayesinde hızlı ve güvenilir şekilde çözüme ulaşılmaktadır.

Profesyonel hizmetin önemi her alanda ön plana çıkmaktadır. Su tesisatlarında meydana gelen sorunların uzman olmayan kişiler tarafından tamiratları yapılması durumunda çözüm kısa süreliğine çözülmüş gibi görünse de kısa zaman sonra tekrar ortaya çıkacaktır.

Su kaçağı bulma adı altında tüm zemini kıran, sorun kaynağını tam olarak tespit edemeyen, geleneksel yöntemler yerine firmamızı tercih etmeniz sizlere ekonomik yönden de oldukça büyük katkılar sağlayacaktır. Gereksiz tadilat masraflarından sizleri kurtaracak şekilde minimum hasarla tamirat sürecini tamamlayan firmamız sunduğu kesin çözümler ile de garantili hizmet sunmaktadır.

su sızıntısı               Su sızıntısı özellikle eski yapıların su tesisatı sorunlarında ilk sıralarda yer almaktadır. Bu sorun duvar ve döşemelerde ıslaklık, renk değişimi, tüm vana ve bataryalar kapalıyken bile su sesi gelmesi ve su saatinin dönmesi, boyada kabarma ve dökülmeler gibi sorunlarla kendini göstermektedir. Oldukça can sıkıcı olan bu sorunun çözümünde profesyonel hizmet sunan firmamız kolay ve hızlı bir şekilde sorununuzu halledecektir.

Yorumlar (14)

 • cemal

  su kaçağı yaşayan kişilere kolay çözüm olarak profesiyonel destek öneririm :)

  1. ışıl

   Profesiyonel destek almak mutlak çözümdür. Su kaçağı yaşayanlar en çok kalitesiz işçilik sebebiyle problemler yaşamaktadırlar zaten.

 • cenap

  Borularımız patlamış durumda su kaçırıyorlar kolay çözüm varmıdır

 • çelik

  Su kaçaklarında deneme yanılma yoluyla ilerledik. Evin altını üstüne getirdik fayansların hepsi kırık ne yapacağız?

  1. kaan

   Artık deneme yanılma yöntemlerine yer yok. Tamamen kameralı sistemlerle nokta tespiti yaparak sorunu halledebilirsiniz.

 • Gülşah

  Su kaçaklarının bu kadar kolay şekilde çözülebileceğini hiç görmemiştim. Teknoloji neler kadirmiş.

  1. ayşe

   Kesinlikle haklısınız. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sorunlar kırıp dökme işlemi olmadan halledilebiliniyor.

 • gülben

  Su kaçaklarına kolay çözüm yöntemleri arıyordum. Biotesisata denk geldim. Sorunları hemen çözmemde katkıda bulundu. Teşekkürler biotesisat.

 • gülçin

  merhabalar su kaçaklarıyla boğuşuyorum. Su kaçaklarına çözüm olarak hangi yollara başvurmam gerektiği konusunda yardımcı olurmusunuz.

 • gülizar

  Su kaçak problemleri aslında çok kolay çözülebilecek yöntemlerdir. Su kaçaklarına çözüm yöntemini biotesisatla buldum.

 • handan

  Su kaçak problemi yaşıyordum. Çözüm yöntemleri arattım. En doğru bilgiyi bu siteden bulabildim. Makaleyi paylaşan arkadaş için teşekkür ederim.

 • ilkay

  merhabalar bugün havalar ısındı diye güneş enerjimi açtım. Bir komşu kriket felan kırmış borumuzu patlatmış sanırım. Boruyu yenilememiz gerekiyormu

  1. miran

   Sorun yukardaysa ve tesisatçının uzanabileceği konumdaysa bir kısım boru değiştirilebilir. Fakat orta bölgedeyse malesef komple değiştirilmesi gerekecek.

 • şenay

  merhabalar su kaçaklarında teknolojik ekipmana ihtiyaç duyuyoruz. Teknolojik ekipmansız su kaçak tespiti yapabilmek kolay değildir.

 • Yorum Yaz

  Öne Çıkanlar

  Bize Ulaşın

  İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
  0212 436 02 02

  İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
  0216 311 39 39

  Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
  0312 448 11 11

  İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
  0232 243 8888

  Yandex.Metrica