Su Tesisatı Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?

Tıkanıklıklar insanların karşılaşmak istemediği en kötü durumlara yol açabilmektedir. Tuvalet tıkanıklıkları sonucunda evlerin kötü kokması, taşkınlıkların olması insanların karşılaşmak istemedikleri ilk sorunlar arasında yer almaktadır. Su tesisatı tıkanıklığının açılabilmesi ancak profesyonel firmalar tarafından mümkün olabilmektedir. Eski zamanlarda kullanılan yöntemler günümüz koşullarında çok işe yaramamaktadır.

Firmalar son teknolojiden yararlanarak insanlara daha faydalı olmak için çabalamaktadırlar. Tıkanıklıklar için pompa kullanmanın yerine cihazların tercih edilmesinin nedeni daha iyi çözümler ile insanlara yardımcı olunmak istenmesidir. Cihazları kullanan kişiler eğitimlidir. Cihazlar kameralıdır. Bu sayede tıkanıklık tespiti daha kolay yapılmakta ve bilgisayarlı ortamda kolay incelenmektedir. Son olarak da su tesisatı tıkanıklığı açılmaktadır. Yabancı maddelerin tıkanıklığa neden olması engellenmelidir

Yorumlar (4)

 • yaman

  Su tesisatında tıkanıklık oldumu çok kötü oluyor. Hemen su gider boruları patlıyor. Çok zor bi durum.

 • hakan

  Su tesisatı tıkanıklıklarında hasar tespit yeri acil olarak belirlenmesi gerekiyor. Aksi takdirde zorlanması durumunda patlama oluyor.

 • Demir

  Bir apartmanda yöneticilik yapıyorum bu tarz tesisat sorunları oluyor ve son zamanlarda böyle bi tıkanıklık olduğunu düşünüyorum. Sizce bunu açtırmak yüksek meblağlara mı mal olur bana?

 • Ömer

  En kötü ve uğraşılmak istenmeyen şeylerden biri… ev işlerinden kaçarken bunlar aman aman!

 • Yorum Yaz

  Öne Çıkanlar

  Bize Ulaşın

  İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
  0212 436 02 02

  İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
  0216 311 39 39

  Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
  0312 448 11 11

  İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
  0232 243 8888

  Yandex.Metrica