Tıkalı Klozet Açma

Tıkalı klozet açma hizmetini veren tıkanıklık açma firmamız, sizlere kaliteli hizmeti çok uygun fiyatlara vermektedir. Özel görüntüleme cihazlarımızla açma işlemini çok kısa sürede yaparak sizlere kaliteli bir hizmet sağlamış oluyoruz. Profesyonel verdiğimiz bu hizmetle sorunlarını hallediyor ve sizlere yardımcı oluyoruz. Zamanla klozet giderine atılan katı atıklar ve sert cisimler tıkanmalara neden olmakta hatta pimaşları delmektedir. Bu gibi atıkları atmak için tuvaletinizde ya da banyonuzda mutlaka çöp kutusu bulundurunuz. Aksi taktirde sık sık bu tıkanmaları yaşarsınız. Oluşan tıkanıklıkların hızlı bir biçimde açılması gerekmektedir. Eğer tıkanıklığa açılması geciktirilirse, oluşacak ortam pis kokulu ve hastalık yuvası bir ortam olacaktır.

tikali-klozet-acma  tikali-klozet-acma-2

Bu ortamdan kapacağınız mikroplar ölümcül hastalıklara neden olabilmektedir. Kendinizi ve sevdiklerinizi böyle ölümcül hastalıkların pençesine düşürmek istemezsiniz değil mi? Evet diyorsanız sizde profesyonel firmalardan biri ile bağlantıya geçerek hizmet talep edebilirsiniz. Ayrıca tıkanıklığınızı giderirken tesisatınızıda kontrol ederek sorun olup olmadığına bakar ve ardından tesisatınızda genel bir temizlik işlemi yapar. Kişisel çabanızla açmaya çalıştığınız klozetler genelde daha içersinden çıkılmaz bir hale bürünerek sizi çileden çıkartır.

Bu gibi durumlarda siz müşterilerimize tavsiyemiz deneyimli firmaları arayarak hizmet talep edin. Yoksa sorunla uğraşırken sinirleriniz yıpranır ve hastalık kapma riskinizde artmaktadır. Firmamız İstanbulun her ilçesine ve mahallesine ulaşabilen geniş araç filosuyla hizmetinizdedir. Sizlerin memnuniyeti için verdiğiniz adresi yer bulucu cihazlar sayesinde tespit ediyoruz ve hızlı bir hizmet sağlıyoruz. Kırmadan dökmeden klozetinize zarar vermeden özel robotlarla dakikalar içersinde klozetlerinizi açarak müşteri memnuniyetini hat safhaya çıkartıyoruz. İnanılmaz bir hızda ve inanılmaz fiyatlarla verdiğimiz hizmete teknoloji harikası robotlarıda ekleyince sizlere kalite dolu bir hizmet vaat ediyoruz.

Tıkalı klozet açma firmasının verdiği hizmetler bunlarlada sınırlı değil. Hizmet öncesinde bölgeyi hijyenik jellerle temizleyerek personelimizin ve sizin bu bölgeden hizmet boyunca hastalık kapmanız engellenmiş olur. Ardındanda tespit çalışmaları yapılarak tıkanıklığın yeri ve şekli tespit edilmektedir. Tespit edilen noktaya doğru verilen güçlü su ( tazikli su ) klozetin içersinde bulunan ve tıkanıklığa neden olan pislikleri akıtmaktadır. Eğer tıkanıklık ciddi ve tesisatınız çok hassas ise özel kimyasallarla tıkanıklığı açarak, tesisatınıza zarar vermeden tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti vermiş oluyoruz. Haftanın hergününde ve saatinde hızlı ve güvenilir bir hizmet arıyorsanız doğru adrestesiniz. Sizinde tuvaletiniz tıkandıysa hemen firmamızı arayarak Tıkalı klozet açma hizmeti taleb edebilirsiniz.

Öne Çıkanlar

Bize Ulaşın

İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
0212 436 02 02

İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
0216 311 39 39

Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
0312 448 11 11

İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
0232 243 8888

Yandex.Metrica