Tıkalı Tuvalet Nasıl Açılır

tikali-tuvalet-nasil-acilirTıkanan tuvaletler nasıl açılır? Tuvalet tıkanıklığının başlıca etkenleri tuvalet kâğıtların kullanılmasından meydana gelmekle birlikte, biriken atıkların tıkanıklık yaratan yerlerde betonlaşarak su giderlerini kapanmasıyla meydana gelmektedir. Tıkanan tuvaletleri açmak için birçok yöntem kullanılsa da en güvenilir yöntemlerin başında firmamızın Avrupa’dan ithal ettiği tıkanan tuvaletleri açmak için üretilmiş olan robotlarımızdır. Spreal yöntemi ile yapılan bu tadilat işlemi hiç bir şekilde tuvaletinize zarar vermez ve sizleri masraflar altına itmez.

Uzman olmayan kişisel iş meseleleri ile çağrılan kişilerin tıkanan tuvaletleri açma yöntemleri kırıp parçalamadan geçmekte ve bu gibi durumlarda sizlere daha fazla masraflar çıkarmaktadır. Oysaki firmamızın dalında uzman olan teknik ekibi kırmadan parçalamadan sorunun kökten kaynağını halletmektedir.

Uzman ekibimizin teknik ekipmanları olan kamera cihazları ile öncelikle görüntülemeler yapıyor daha sonra bu görüntülerden yola çıkarak tıkanıklık olan bölgelerde spreal yöntemler ile Avrupa’dan ithal edilen robotlar sayesinde tıkanıklığın çözüme kavuşmasını sağlıyor.

Tıkanıklık temizlendikten sonra ekibimiz tekrardan kamera görüntüleri alarak tıkanıklık olan bölgelerin tamamıyla temizlendiğine dair görüntü almaktadır. Ekibimiz böylelikle tuvaletlerin tamamıyla temizlendiğinden kesinlikle emin olmaktadır.

Tıkanan tuvaletler nasıl açarım derdine son vermek firmamızın uzman ekip ve destekleriyle artık son bulmaktadır. Bir şeyleri zorlaştırmadan, çevreye zarar vermeden, boru hatlarında delikler ve çatlaklar açıdan firmamızın robot ve cihazları sayesinde artık güvenilir hizmet sunulmaktadır. Firmamızın robot ve cihazları ile birlikte küçük bir yerel çalışmayla tıkanıklıklar son bulmaktadır.

Öne Çıkanlar

Bize Ulaşın

İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
0212 436 02 02

İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
0216 311 39 39

Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
0312 448 11 11

İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
0232 243 8888

Yandex.Metrica