Tıkalı Tuvaleti Nasıl Açarım ?

Günlük yaşamınızda en sık kullanılan yerlerden biri tuvaletlerdir. Tuvaletler yaşanacak olan tıkanıklıklar bir süre sonra yaşadığınız yerde taşkınlıklara neden olur ve sizi çok rahatsız eder. Bunun haricinde de temizlik işleri, tıkanıklık çözülmesi için harcadığınız para ise normalin çok üstünde olur. Tuvaletlerdeki tıkanıklıkların en büyük nedenleri atılan yabancı maddelerdir. Diş fırçası, para, tuvalet kâğıtları, çöp gibi yabancı her madde tıkanıklık nedenidir.

Tıkalı tuvaleti nasıl açarım derseniz de kendi yöntemleriniz işe yaramayacaktır. Pompalama yöntemi eskide kalmıştır. Ne kadar pompalarsanız o kadar tıkanıklığa neden olursunuz. Firmalar ellerinden bulunan tıkanıklık açan cihazlar ile kısa sürede tıkanıklığın nedenini bularak açılmasını sağlamaktadır. Kameralı olan cihazlar borular içerisinden gönderilerek sorun bulunur ve sorun çözümüne gidilir.

Yorumlar (4)

 • aysel

  Tuvaletlerimiz hep tıkalı. Apartmandaki komşuların çocukları büyük cisimler atıyorlar. Nasıl çözebiliriz.

 • ayşe

  Makalede anlatıldığı gibi diş fırçası metal para gibi cisimlerle tuvaletlerimiz tıkanıyor. Tesisatımızı bağımsız yapabiliyormuyuz.

 • Murat

  İnsanların böyle derdi olmaması lazım artık. düşünmek bu kadar zor değil bence, yani atmaman gerekiyosa atmayacaksın. insanlar da uğraşmayacak

 • Nimet

  Hayır ayşe hanım olmuyor maalesef

 • Yorum Yaz

  Öne Çıkanlar

  Bize Ulaşın

  İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
  0212 436 02 02

  İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
  0216 311 39 39

  Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
  0312 448 11 11

  İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
  0232 243 8888

  Yandex.Metrica