Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır

tikanan-tuvalet-nasil-acilirTıkanan tuvalet nasıl açılır? Artık problem yaşamanızı istemiyor ve sizlere çözüm yolları sunuyoruz. Böylece aklınız da soru işaretleri kalmayacaktır. Kireçli su, atık, pis su gibi şeyler tuvaletinizin tıkanmasını sağlar. Bu durumda alt kata sızındı yapana kadar sizin hiç bir şeyden haberiniz olmaz. Ta ki alt komşunuz size şikâyete gelene kadar… Her ne kadar tuvaletinizi yıkasanız da bir süre sonra tıkanır. Bu yüzden sizde asit veya asit gibikimyasallar dökerek bu olayı çözmeye çalışırsınız. Fakat bu sizin sağlığınız için büyük bir sorun yaratabilir. Örneğin; KOAH ve ya astım hastası iseniz bu durum sizin kâbusunuz olmaktadır.

Makinelerin görüntülü sistem ile tıkanan tuvaletinizi tek bir kamera göndererek borularınız da ki kirleri atıkları çözümleyerek sizlere kolaylık sağlamaktadır. Tuvalet tıkanıklığı makinesi tıkalı olan bölgede ki sorunu tespit etmektedir. Tıkanma sorunu robot sayesinde çözüme kavuşmaktadır. Bu sistem sayesinde tesisat yapılarının en büyük sorunlarından olan tıkalı tuvalet hiç bir zahmet göstermeden temizlenmiş olacaktır. Böylece eviniz, işyeriniz vs. yaşam alanlarınız kirlenmeden ve kötü koku oluşmadan tıkanan tuvaletleriniz açılacaktır.

Tıkanan tuvaletler genellikle tuvalete atılan atıklardan kaynaklanmaktadır. Atılan bu artıklar borularda birikmekte ve dökülen su ile gitmemektedir. Özellikle dirsekli olan bölümler de tıkanıklık daha fazla olmaktadır. Dirsekler kıvrımlı bölümler olduğunda atılan atıklar direk gitmez orada birikir veya tıkanmaya neden olabilir. Bu yüzden tesisat sistemi yapılırken daha az dirsek kullanılmalıdır. Daha çok düz borular ile tesisat döşenmelidir.

Yaşamımızın her alanında kullandığımız tuvaletler hijyenik olmalıdır. Bu da tuvaletlerimizin bakımları ile alakalıdır. Eğer tuvalet atıklarınız tuvalet giderlerine atmaz iseniz giderleriniz daha az tıkanır. Tıkanan tuvaletlerinizi özel kameralı makinelerimiz ile açmakta gerekiyor ise tazyikli su ile giderlerin tespiti yapılmış olan bölümünün temizlenmesi sağlanmaktadır. Tesisat temizliğinde önemli olan tıkanan yerin tespitinin yerinin net yapılmasıdır. Tespit yapılırken özel kameralı cihazlarımız ile bu işlem yapılmaktadır. Cihazlarımız ile noktasal tespit sağlanır. Böylece tuvaletlerinizin tıkanıklık nedenleri belirlenir ve temizlenmesi kolaylaşır. Böylece evinizde hiç bir inşaat görüntüsü olmadan temiz bir tuvalete açılmış bir gidere sahip olacaksınız.

 

Öne Çıkanlar

Bize Ulaşın

İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
0212 436 02 02

İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
0216 311 39 39

Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
0312 448 11 11

İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
0232 243 8888

Yandex.Metrica