Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır

tikanan-tuvalet-nasil-acilirPis suların birikimiyle katı atıklar borunun altına çöker ve tıkanıklıklara yol açar. Banyo giderlerinde meydana gelen tıkanıklıkların çözümü için deneyimli bir firmayla çalışmak işinizi kolaylaştıracaktır.

‘Tıkanan tuvalet nasıl açılır’ diye kaygılarınız varsa en kısa sürede hallolması için iyi bir su tesisatçısıyla çalışmaya başlamanız gerekir. Saç, kıl, sert sicimler zamanla tuvaletlerin tıkanmasına neden olur. Tuvalet kâğıtları erimeyerek tıkanıklık yaratıp başınızı derde sokabilir. Deneyimli bir usta önce tuvaletin tıkanma nedenini belirlemeli ve ona uygun bir yöntemle açılımını sağlamalıdır.

Tıkanan tuvalet için çağırdığınız usta öncellikle teknik donanıma sahip olmalıdır. Kullanacağı özel görüntüleme cihazıyla tıkanıklığı sağlayan cismi ya da boruların içindeki kireci belirleyip tıkanıklığın yerini noktasal tespit yöntemiyle bulmalıdır. Tıkanıklığı açıcı maddeler ve özel makinesiyle basınçlı su vererek temizleme işlemine geçer. Tuvaletinizin kullanımına kısa sürede tekrar geçebilirsiniz.

Piyasada satılan tuvalet açıcıları ve kimyasalları denemek de en çok kullanılan tıkanan tuvalet açma yöntemidir. İleride daha büyük sorunlar yaşamanıza neden olur, kimyasal maddeler tıkanıklığın boyutunu arttırır. Pompalama gibi çağ dışı kalma yöntemlerle elde edeceğiniz kısa süreli çözümler size bir şey kazandırmaz. Küçücük meblağlar, büyük sorunlarla karşılaşmanızı önler.

Artık tadilat düşüncesi sizde ayrı bir stres yaratmamalı. Tıkanan tuvaletin yaratacağı kötü koku ve görüntüden tamamen en kısa sürede ve uygun fiyatlarla kurtuluyorsunuz. Banyonuza hiç hasar vermeyen bu teknolojik yöntemlerin yaratacağı keyiften kendinizi mahrum etmeyin.

Öne Çıkanlar

Bize Ulaşın

İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
0212 436 02 02

İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
0216 311 39 39

Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
0312 448 11 11

İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
0232 243 8888

Yandex.Metrica