Tıkanık Tuvalet Nasıl Açılır

tikanik-tuvalet-nasil-acilir

Tuvalet Tıkanması Nasıl Açılır

Tıkanık tuvalet nasıl açılır? Sorusuna verilecek en doğru cevap işini bilen ve bu işte uzman kişiler yardımı sayesindedir.  Profesyonellik isteyen işlerin başında gelen tuvalet tıkanıklığı açma işi için başvuracağınız firmamız her türlü gider ve kanalizasyon sistemleri tıkanıklıklarında yardımınıza koşmaktadır. Uzman ekip ve garantili açma iş anlayışıyla kısa sürede sonuç alınmakta ve tesisat sisteminiz zarar görmemektedir. Çok büyük tıkanıklıklarda meydana gelen durumlarda ise gider merkezleri açılabilir veya kanalizasyon borularında meydana gelen kırılma veya çatlamalar o bölgenin açılarak değiştirilmesine yol açmaktadır. Bu da elbette ki maliyeti artırmakta ve işi uzatmaktadır.

Bu tür durumlar çok sık olarak gerçekleşmese de, insan hatasına dayanan tıkanma sorunları o mekân sahibine daha büyük zararlar vermektedir. Örneğin tuvalet tıkanmasını açmak için başvurduğunuz kişi veya kişiler alanında uzman kişiler değilse, öncelikle kanal sistemine uzun cisimler sokacaklar ve giderlerinizi o şekilde açmaya çalışacaklardır. Şayet bu şekilde sonuç alınmazsa bu sefer tıkalı tuvalet veya diğer sistemleriniz için o bölgeyi kırma yöntemine girişeceklerdir. Bu da gereksiz işlemlerden biridir.

Firmamız mecbur kalmadıkça ve elindeki tüm imkanları kullanarak açılmayan sistemlere en son çare olarak bu yöntemi seçmekle beraber, bu da noktasal işlem ile gerçekleştirilmektedir. Yani elimizde bulunan görüntüleme sistemleri ile önce tıkalı bölge belirleniyor, daha sonra açma işlemine geçiliyor. İşte burada kurumsal ve profesyonel çalışan firma ile kara düzen çalışan kişiler arasında büyük fark ortaya çıkmaktadır.  Bir de bu tür uygulamalarda tesisat içine sokulan cisimler asıl zararı burada vermektedir. Yani tesisattaki boruları kırmak veya delmek gibi sonuçlara yol açmaktadır. Daha sonra ortay pis kokular, ve hijyenik olmayan durumlar çıkmaktadır.

Tuvalet tıkanıklığı Nasıl Açılır sorusuna verilecek en kapsamlı cevabı yine bize ulaşarak da alabilirsiniz. Şirketimiz İstanbul’un her yerine hizmet vermesinin yanı sıra, diğer kentlerimizde de faaliyetlerine devam etmektedir. Hizmetlerimiz sadece tuvalet tıkanıklığı giderme işinde değil ev ve iş yerleri ile insanların yaşadıkları tüm mekânlardaki pis su giderleri, tıkalı yağmur kanalları, atık su sistem tesisatlarında, geri dönüşüm yapan firmaların kanallarında da hizmet vermektedir.

Öne Çıkanlar

Bize Ulaşın

İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
0212 436 02 02

İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
0216 311 39 39

Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
0312 448 11 11

İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
0232 243 8888

Yandex.Metrica