Tıkanıklık Açma Makinası

Tıkanıklık açma makinası için uygulanan bazı yöntemler vardır. bunlardan bazıları geleneksel usullerle  evde denenebilen yöntemler olduğu gibi bazıları da modern cihazlarla yapılan işlemlerdir.

tikaniklik-acma-makinasiHepimizin  korkulu rüyası olan tuvalet tıkanıklığı bilindiği gibi zor ve uğraş isteyen bir iştir bu iş için de hem deneyimli bir ustaya hem de gelişmiş cihazlara ihtiyaç vardır. Çünkü eski usul tıkanıklık açma yöntemlerinde bir çok kırma dökme işlemi yapılmakta ve tadilat günlerce uzamaktaydı tadilatın uzaması hem bize hem de komşularımıza sıkıntı verece bir durumdur. Çünkü tuvalet tıkanıklığı koku oluşmasına sebep olmaktadır bizde bu can sıkıcı durumdan biran önce kurtulmak isteriz bunun için ihtiyacımız olan uzman bir ekip ve iyi bir tuvalet açma makinesi olacaktır.

Tuvaletlerin giderine bezler, kağıtlar,petler ve diğer sert cisimler tıkanmalara neden olmaktadır. Tıkanmış tuvaletlerde gerek iş yerleri gerekse evler için büyük sorun olmaktadır. Evde  tıkanıklık açmak için deneyeceğiniz yöntemlerden biri olan pompayla tıkanıklık açmak tıkanıklığa sebep olan cismin diğer taraflara gitmesine ve binanın tamamının giderlerinin tıkanmasına sebep olabilir. Özellikle  gider borularının ek yerlerinde meydana gelen tıkanmaları pompayla açmak imkansızdır.

Öne Çıkanlar

Bize Ulaşın

İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
0212 436 02 02

İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
0216 311 39 39

Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
0312 448 11 11

İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
0232 243 8888

Yandex.Metrica