Tıkanmış Banyo Gideri Kırmadan Açma

tikanmis-banyo-gideri-kirmadan-acmaBanyo giderim tıkandı, banyo gideri tıkanıklığını kırmadan nasıl açabiliyorum gibi sorular teknolojinin gelişmesiyle ve işini profesyonelce yapan ustalar sayesinde geride kaldı. Kanal açma robotları ve kanal görüntüleme kameraları ile birlikte tıkalı giderleriniz hiçbir yere zarar vermeden ve kırmadan açılmaktadır. Ekiplerimiz hattınızı görüntüleyerek tıkanıklığı neden olan maddeyi tespit eder ve ona göre robotumuzun ucuna aparat takarak gönderir. Hattınızda yağlanma veya katı maddeler varsa bunları parçalayarak kanalizasyona gönderir ve bez, tuvalet kâğıdı vb. maddeleri kendine sararak dışarı çıkartır.

Pahalı olduğu için birçok firmada bulunmayan kanal görüntüleme kameralarımız bütün ekiplerimizin ekipmanları arasında bulunmaktadır. Hattınız açıldıktan sonra ise tekrar hattınız görüntülenerek hattınızın açıldığı sizlere görsel olarak gösterilir ve hattınızdaki hatalar sizlere söylenir. Örneğin hattınız eğimsiz ise ne kadar dikkatli kullansanız dahi hattınız kısa sürede tekrar tıkanır.
Bu nedenle kamerasız tıkanıklık açılmaz. Ucuza tıkanıklık açıyoruz diyen ustalar firma değildir ve kameraları yoktur. Firmamız bu işte öncü kuruluşlardan birisidir ve yaptığımız işlerimiz garantilidir.

Birde banyolardaki koku problemleri vardır. Banyonuzda kullanılmayan boru ağzı veya yanlış bağlanılan borularınız evinizde koku yapabilir. El yıkama lavabolarınız gider borularına sifon dediğimiz aparatla bağlanır bu sifonu S şekline getirerek gidere bağlarsanız S sifonun içinde kalan su kanallardan gelen pis kokuların evinize girmesini engelleyecektir.

Tıkanmış banyo gideri kırmadan açma klozet giderlerinden gelen pis kokular ise klozetlerin gidere bağlandığı akordeon kadar dediğimiz aparatın etrafında boşluk kalmasından dolayı kokular gelebilir. Birde çok şikayet gelen süzgeç gider kokularıdır.

Süzgeç giderlerinin kokması için ise süzgeç kapaklarının takılması gerekir. Çünkü süzgeç kapaklarının içinde kalan su azda olsa giderlerden koku gelmesini önler özellikle yaz aylarında haftada en az bir kere süzgeçlerinizden su dökmenizi öneriyoruz.
Makine giderlerini ise bez vb. maddelerle sarmak yerine en yakın nalburdan temin edebileceğiniz adaptör contayı silikonla beraber etrafını boşluk kalmayacak şekilde kapatırsanız koku gelmeyecektir. Evinizdeki gider kokularını önlemek için verdiğimiz bilgilere uymanız yeterlidir.

Öne Çıkanlar

Bize Ulaşın

İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
0212 436 02 02

İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
0216 311 39 39

Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
0312 448 11 11

İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
0232 243 8888

Yandex.Metrica