Tıkanmış Boru Açma

Tıkanmış Boru Açma

tıkanıklık açmaMutfak lavabolarından tuvaletlerden banyolardan gönderilen pis suların kanalizasyon sistemine ulaştırılmasını sağlayan araçlar borulardır. Bu borularda evsel ve çevresel atıklardan kaynaklı tıkanıklıklar oluşabilir. Bu tıkanıklıkları gidermek için profesyonel bir yardım alınmalıdır. Tıkanmış boru nasıl açılır hangi yöntemler kullanılmalıdır gibi pek çok sorunun cevabını kurumsal firmamız modern teknoloji robot cihazların yardımı ile verebilmektedir. Borularda meydana gelen tıkanıklıkların tesisata zarar verilmeden ortadan kaldırılması ekonomik olarak da siz müşterilerimizin lehine olacaktır.

Peki hasar oluşturmadan tıkanmış borular nasıl açılır? Kurumsal firmamız bu alanda siz müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek ve tıkanıklıkları ortadan kaldırırken ekstra masraflardan sizi korumak için tıkanıklık açıcı robot cihazları kullanmaktadır. Ayrıca tıkanmış olan yerin tespitini yapma da kullanılan kameralı görüntüleme sistemi ekiplerimizin işini oldukça kısaltan bir sistemdir. Kameralı görüntüleme sistemi ile bilgisayar ekranına boruların içinden gelen görüntüler bilgisayar ekranına yansıtılmaktadır. Bu görüntüler doğrultusunda tıkanıklık açıcı robot cihaz tıkanmış bölgeye gönderilir. Yine diğer sistem gibi tıkanmış borunun içinden gönderilen tıkanıklık açıcı cihaz etrafa zarar gelmesini önler. Bu sayede sıradan tesisatçılara nazaran az bir külfetle tıkanmış borular açılır. Sıradan tesisatçılarda bu robot cihazlar kullanılmadığından eski usul el yordamıyla tıkanıklık gidermeye çalışılır.

Hal böyle olunca tıkalı bölgeyi bulmak için boruların tek tek sökülmesi gerekirdir. Eğer tuvalet borularından oluşan bir tıkanıklık söz konusu ise tuvaletler kullanılmaz hale gelir. Yine aynı şekilde banyolar lavabolardaki borularda oluşan tıkanıklıklar sonrasında bu alanlar kullanılamaz ve mağdur duruma düşersiniz. Bu nedenlerden dolayı tıkanmış boru nasıl açılır gibi sorularla karşı karşıya kaldığınızda tıkanıklığın bir an önce giderilmesi için robot cihazlar ile hizmet veren kurumsal firmalardan yardım alınmalıdır. Çelik helezonlu yaylı tıkanıklık açma robot cihazı boruların içinden yaptığı tıkanıklık giderme işlemi ile sorunlu olan alanlara zarar gelmemektedir. Boruları tıkayan cisimleri iyice parçalayan ve logarlara kadar gönderen bu robot parçalayamadığı cisimleri de yaylarının arasında alarak geri çeker. Ekiplerimiz de hiçbir alanı pisletmeden bu atıkları poşetler ve çöpe atar. Tıkanmış boru nasıl açılır gibi sorularınıza cevap kurumsal firmamız tarafından bu şekilde siz müşterilerimize verilir.

Yorumlar (14)

 • behlül

  Tıkanmış borumuz var evde nasıl yöntem izlemeliyiz?

  1. saliha

   Evinizdeki borular tıkanmış ise acil olarak uzman kişilerden yardım isteyin açmazsanız eğer borularınız patlar

 • mahmut

  Tıkanmış boruları açmak çok önemlidir. Borular açılmadığı takdirde patlamalara sebep olabilir.

  1. yeşim

   Evet sayın mahmut bey, bizim dairemizdeki borularlarda kaçak ve tıkanıklar vardı. Gözardı ettik. Sonunda patladı. Aşırı derecede büyük sorun yaşadık.

 • şeyma

  Tıkanmış boruları açmak için ne yapabiliriz? Biotesisatın bize bu konuda yardımcı olacağını biliyoruz.

  1. cem

   Tıkanmış boruları açmak için özel makineler kullanarak tıkanıklığı tahliye edebilirisinz.

 • Cumali

  Dükkanımız apartmanın bodrum katında kalıyor. Sürekli tıkanma sorunu yaşıyoruz. Pimaş borularımızı değiştirirsek rahat edebilirmiyiz

 • alper

  merhabalar, biz yeni bir daire taşındık. En üst katta oturuyoruz. Sanırım bizden önceki kiracılar boruları tıkatmışlar.

 • ayşenur

  Demir borular tıkanırsa eğer pek sorun olmuyor. Çünkü ne kadar boruya tazyikli su verilirse okadar borunun açılması kolay olur.

 • ayla

  Tıkanmış borular için etkili bir çözüm yolu söyleyebilirmisiniz yardıma ihtiyacım var.

 • ahsen

  tıkanmış boruları açmak gerekiyor. Borular açılmadığı takdirde duvarlarda kalıcı sorunlara sebep olabiliyorlar.

 • aysun

  Bizim evimizdeki tıkanmış boruları açmak için pompalama sistemini kullandık. Güzel bir yöntem ve basit.

 • azra

  Tıkanmış boruyu açma her tesisatçının harcı değildir. İyi bir tesisatçının el emeğiyle yapılması gerekiyor.

 • emin

  Bizim tesisatlarımızda sorun var. Fakat manuel sistemlerle değil teknolojik cihazlarla makinelerle yapmak istiyorum.

 • Yorum Yaz

  Öne Çıkanlar

  Bize Ulaşın

  İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
  0212 436 02 02

  İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
  0216 311 39 39

  Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
  0312 448 11 11

  İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
  0232 243 8888

  Yandex.Metrica