Tuvalet Açma

tuvalet-acmaTuvalet açma işlemleri yapan firmamız, yıllardan bu yanan verdiği tuvalet açma hizmetiyle siz değerli müşterilerinin yanında yer almaktadır. İstanbul’un her noktasına hızlı ve güvenilir şekilde hizmet vermekteyiz. Tuvaletlerde yaşanan tıkanıklıkları özel cihazlarımız aracılığıyla dakikalar içersinde açarak sizlere ışık hızında hizmet sunuyoruz. Tıkanan tuvaletlerde hızlı şekilde açtırmanız gerekmektedir. Hızlı şekilde açtırılmayan tuvaletler pis kokulara, pis bir ortama ve mikrop yuvasına dönüşmektedir. Ortaya iğrendirici bir durum çıkar. Bu iğrenç durumdan kendi yöntemlerinizle kurtulmaya çalışmayınız. Bu profesyonel müdahale gerektiren önemli bir tıkanıklıktır. Bakkallardan alınan tıkanık açma ilaçlarıyla tıkanıklıkları açmaya kişiler, sonunda tesisatında önemli hasarlara yol açarak 1 e alacağı hizmeti 10 yapmaktadır. Böyle durumlarla karşılaşmamanız için profesyonel firmalarla çalışmanız ilk tercihiniz olmalıdır. Yoksa sorun büyür ve tüm tesisatınızı değiştirmek zorunda kalırsınız.

Hizmet için telefonlarımızdan ulaştığınız müşteri temsilcilerimizle görüşüp hizmet talep ettikten sonra bölgeye yakın ekip varsa evinize yönlendirilir. Eger yakın ekip yoksa son model araç filomuzun en güzide araçlarıyla personelimizi evinize doğru yola koyuyoruz. Ardından vermiş olduğunuz adresi Gps cihazında aratarak noktasal olarak adresiniz belirlenir ve hızlı bir hizmet ulaşımı sağlanmış olur. Tuvalet açma hizmeti almak isteyen müşterimizin evine geldiğimizden öncelikle personelimiz hastalık kapmaması için özel jellerle temizlenir. Özel jellerle alanı temizledikten sonra tespit işlemine geçilir. Özel kanal görüntüleme cihazları sayesinde tesisatınızda yaşanan tıkanıklığın yeri tespit edilir ve kanalınızda başka sorunların olup olmadığı da bu arada kontrol edilmiş olur. Tuvalet açma firmamız tuvalet açma hizmetini vermesinin ardından tıkanıklık yaşanan bölgeden ve diğer tüm kanalınızda genel bir yıkama yaparak uzun süre sorun yaşanmamasını sağlar.

Tuvalet açma hizmetinin ardından uygulayacağımız fiyatlandırmaları faturalandırarak sizlere kaliteden ödün vermediğimizi bir kez daha kanıtlamış oluyoruz. Hizmet sonrasında oluşacak sorunlar için belli bir süreliğine garanti veriyoruz. Tıkanan kanallarınızı bir süreliğine ücretsiz açıyoruz. Tuvalet açma personelinden yada hizmet kalitesinden memnun kalmadıysanız telefonlarımızı arayarak bu memnuniyetsizliğinizi bildirebilirsiniz. Bu şikayetler veya öneriler ay içersinde toplanan usta personel tarafından değerlendirilir ve rapor şeklinde yönetime aktarılır. Ardından yönetim kuruluda ne gerekiyorsa yapmaktadır. Firmamızın temel prensibi müşteri memnuniyetidir. Bu nedenle bu prensibi çiğnemeye kalkan kişi yada nedenler firmamız bünyesinden uzaklaştırılır. Hangi saat ya da gün olursa olsun firmamızı arayarak hizmet isteyebilirsiniz.

Öne Çıkanlar

Bize Ulaşın

İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
0212 436 02 02

İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
0216 311 39 39

Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
0312 448 11 11

İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
0232 243 8888

Yandex.Metrica