Tuvalet Tıkandı

tuvalet-tikandi1Tuvalet tıkandı ve sizin elinizden hiç bir şey gelmiyor mu? Tıkanıklılığı nasıl açacağınızı veya ne gibi yöntemler kullanacağınızı bilmiyor musunuz? Tıkanıklığının neyden kaynaklandığınızdan haberiniz mi yok? Bu gibi durumlar insanoğlunun her zaman başına gelecek olaylardandır. Tuvalet veya lavabo tıkanıklıların giderilmesi için üretilmiş olan lavabo aç gibi kimyasal maddeler bulunmaktadır. Bu kimyasal maddeler solunum yollarında rahatsızlığa neden olduğundan sağlığınıza zarar verebilmektedir. Tuvaletiniz tıkandı ve siz kimyasal madde kullanarak sağlığınıza zarar vermek istemiyorsanız kurumsal firmamızı arayarak tıkanıklığın giderilmesi için teknik destek ile yardım isteyebilirsiniz.
Kurumsal firmamız tuvalet tıkanıklığı, tıkanan tuvaletleri açma, lavabo açma, gibi işlemleri gidermek için teknik ekipmanlardan oluşan makinalar kullanmaktadır. Bunun yanı sıra tuvalet tıkanıklığına sebep olan kaynağın ne olduğunu sizlere göstermek için kamera görüntüleme cihazları kullanmaktadır. Bu gibi teknik ekipmanları kullanan personellerimiz özel olarak eğitim almaktadır. Bu eğitim sayesinde tuvaletinizde veya tıkananlılık olan herhangi bir yerde kırma ve parçalama yöntemine ekiplerimiz asla başvurmaz ve paranızın cebinizde kalmasını sağlar.

Kişisel iş meselesi ile çalışmakta olan ve usta diye hitap edilen kişiler teknolojik aletlerden yardım almaz ve tıkanıklılık olan yerlerde kaynağa ulaşmak için genellikle fayansları veya pimaşları parçalama yoluna gider. Bu gibi işlemler yüzünden sizler ekstra masraf altına girersiniz. Oysaki teknik ekiplerimiz tıkanıklılık açma robotları ve kamera görüntüleme cihazları sayesinde sizlerin maddi açıdan tasarruf etmenize olanak sağlar. Bunun yanı sıra evinizin tadilat altına girmesini asla izin vermezler.
Eğitimli personellerimiz tıkanıklılık açma robotları sayesinde tıkanıklığa sebep olan maddeleri parçalar ve su basınç sistemini kullanarak pimaş hatlarınızı temizler. Bunun yanında kamera görüntüleme cihazlarını kullanıp tıkanıklığa ekstra sebebiyet verecek cisimlerin olup olmadığını kontrol eder. Bu gibi işlemlerden sonra ekiplerimiz yaptıkları işi anlatan sözleşme ile firmamızın güvenirliliğini gözler önüne sermektedir.

Öne Çıkanlar

Bize Ulaşın

İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
0212 436 02 02

İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
0216 311 39 39

Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
0312 448 11 11

İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
0232 243 8888

Yandex.Metrica