Tuvalet Tıkanıklığı

tuvalet-tikanikligiTuvalet tıkanıklığı sırasında ortaya çıkan kötü sonuçlar bizleri ve çevremizi sıkıntıya sokabilir. Tuvalet tıkanıklıkları sırasında tıkanan su gider tesisat borularından sular gitmez ve bu borulardan sular yüzeye doğru çıkmaktadır. Yüzeye çıkan sular hastalık yaratacak mikroplar yayabildiği gibi komşularımızın da evlerini batıracak cinstendir. Bu yüzden tuvalet tıkanıklığı anında giderilmeli ve sorunlar çözüme kavuşmalıdır. Kendi imkân ve becerilerimiz ile tıkanıklığı gidermeye çalışmak bizlere tam kazanç sağlamaz. Çünkü tıkanıklığı çözüme kavuşturma sırasında kullandığımız kimyasal maddeler veya materyaller tuvaletlerin tamamıyla açılmasını sağlamaz, ardında izler bırakarak ilerleyen zamanlarda tekrar tıkanmasına neden olur. Tuvalet tıkanıklığının giderilmesi için uzman görüşlerden yardım almanız sizlerin yararına olacaktır. Çünkü uzman kişiler tuvalet tıkanıklığını çözmek adına son teknolojik ürünlerin yardımını almaktadır. Almış oldukları bu yardımlar sayesinde uzman ekipler insan gücünü bir kenara bırakır ve teknolojinin gelişen gücü ile sizlere yardımcı olur.

Firmamızın uzman ekipleri tuvalet tıkanıklığına sebep olan sorunları ortadan kaldırmak adına çelik helezonlu robotlar ve kamera görüntü alma cihazlarının yanı sıra birçok teçhizat da kullanmaktadır. Kullanmış oldukları bu cihazlar firmamızın bünyesi altında çalışmakta olan eğitimli personelleri tarafından çalıştırılmaktadır. Uzman ekiplerimiz zor ve karmaşık bir yapısı olan bu teknolojik aletleri kullanmak adına belli bir eğitim alır ve sizlere öyle yardımcı olmaktadır. Peki, tuvalet tıkanıklığına sebep olan etkenler nelerdir? Tuvalet tıkanıklığı açma işlemlerinde firmamızın kullanmış oldukları makineler ne gibi işlemlerde bulunur?

Tuvalet tıkanıklığı genellikle tuvaletlerde kullanılan peçeteler yüzünden meydana gelmektedir. Bunun yanı sıra tuvalet su tesisat sistemlerinin kurulumu yapılırken tuvalet borularında kalıntıların kalması ve bu kalıntılar ile kireçli suların birleşmesi ile tortulaşmalar meydana gelmektedir. Bu tortulaşmaların oluşması tuvalet tıkanıklığına sebep olan en büyük etkendir. Bu gibi sorunlar kimyasal maddeler aracılığı ile asla çözüme kavuşmaz. Bu gibi durumlarda firmamız çelik helezonlu robotları kullanmaktadır. Çelik helezonlu robotlar sayesinde tuvaletlerde oluşan tortulaşmalar spreal yöntemler ile çözüme kavuşur. Bu sırada uzmanlarımızın kullandığı teknolojik cihazlar asla tuvaletlerinize veya fayanslarınıza zarar vermez. Kamera görüntüleme cihazları ile de tıkanıklığın temizlenip temizlenmediğine dair görüntüler alınır

Öne Çıkanlar

Bize Ulaşın

İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
0212 436 02 02

İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
0216 311 39 39

Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
0312 448 11 11

İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
0232 243 8888

Yandex.Metrica