Tuvalet Tıkanıklığı Açma

tuvalet-tikanikligi-acmaTuvalet tıkanıklığı açma hizmetini aynı gün içinde veren firmamız, sizlere kaliteli bir hizmeti de beraberinde sunarak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Firmamız için her zaman önemli olan ve gelecekte de asla şaşmayacağımız misyonumuz olan müşteri memnuniyeti için elimizden geleni yapmaktayız. İstanbuldaki tüm bölgelere kesintisiz ve anında hizmet sunmaktayız. Tuvalet tıkanıklıklarını diğer tıkanıklardan ayıran bazı özel durumlar vardır. Bu özel durumlar sağlığınızı etkileyebilecek önemli durumlardır. Tuvalet tıkanıklığını fark ettiğiniz anda hemen tuvalet açma hizmeti veren firmamızla bağlantıya geçerek hizmet talep edin. Tuvalet tıkanıklığı açma firmamız bölgedeki ekipleri hemen o tuvalet tıkanıklığının bulunduğu adrese yönlendirerek hız bir hizmet sağlamış olur.
Araç personelimizin araçlarında bulunan GPS cihazı sayesinde sizlere daha hızlı hizmet sunmaktayız. Tıkanan tuvalet kırıldığı taktirde pek çok yeni masrafta beraberinde gelecektir. Fakat tuvalet tıkanıklığı açma, özel cihazları sayesinde kırmadan, dökmeden, delmeden hızlı ve güvenilir şekilde tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti veriyoruz. Tuvaletlere atılan tuvalet kağıtları ve yabancı cisimler zamanla tıkanıklık oluşturarak tuvaletinizi kullanılmayacak hale getirir. Nalburdan yada bakkaldan alacağınız tıkanıklık açıçı ürünler bir süreliğine tıkanıklığınızı gidermektedir. Oysa profesyonel tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti veren firmamız, size uzun süreli çözümler getirerek tüm tıkanıklıklarınızı giderir ve bir süreliğine oluşacak tıkanıklıkları da ücretsiz olarak gidermektedir. Tuvalet tıkanıklıklarına yapılan yanlış müdahaleler sonrasında tıkanıklık kırık yada çatlaklara dönüşmekte, sizi fazlasıyla sıkıntıya sokmaktadır.
Oysaki firmamızın bünyesinde çalışan personelimiz, tuvalet tıkanıklığı açma işine başladığımız günden beri bizimle çalışan deneyimli personellerdir. Bu deneyimli personeller sayesinde her türlü sorunu kısa süre içinde çözen firmamız, sorunun çözümü için tarafınıza garanti vermektedir. Hizmet istenen nokta neresi olursa olsun firmamızdan yola çıkan araçlarımız kısa süre içersinde bölgeye ulaşarak sizlere hizmet vermeye başlamaktadır. Hizmet öncesinde ve sonrasında hijyen kurallarına önem veren firmamız, çalışma yaptığı bölgeyi temizlemeyi de asla ihmal etmemektedir. Üstelik bunu yaparken özel antibakteriyel ürünler kullanarak bölgenin tam olarak arınmasını sağlar. Ev hanımlarına yük olmayacak bir hizmet sunmaktayız. Personelimizden yada hizmet standartlarından memnun olmadığınız bir nokta olduğu takdirde, tuvalet tıkanıklığı açma arayarak müşteri temsilcilerimize bildiriniz. Müşteri temsilcilerimizin kayıt altına aldığı tüm bildirimler zaman içersinde değerlendirilerek, gerekenin yapılması sağlanır. Bu hususta her ay başı toplanan kurul kararını bildirmektedir. Müşterilerimizin memnuniyeti için her türlü ayrıntıyı düşünmekteyiz. 7 gün 24 saat anında hizmet garantisiyle siz degerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Eger firmamızdan hizmet almak istiyorsanız telefon numaralarını arayarak hizmet isteyiniz.

Öne Çıkanlar

Bize Ulaşın

İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
0212 436 02 02

İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
0216 311 39 39

Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
0312 448 11 11

İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
0232 243 8888

Yandex.Metrica