Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır

tuvalet-tikanikligi-nasil-acilirTuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır? Konut ve işyerlerinde kullanılan tuvaletler, çeşitli nedenlerle tıkanabiliyor. Böyle bir sıkıntı meydana geldiğinde pis sular geri gelerek büyük sorunlara neden oluyor. Tuvalet tıkanıklığı, tuvalet kağıtlarının hatalı kullanımından, kadın petinin tuvalet giderine atılmasından kaynaklandığı gibi çocuk oyuncaklarının da yanlışlıkla atılmasından meydana gelebiliyor.

Tuvalet tıkandı diye çözüm ararken de genellikle ilk olarak akla pompa yapmak geliyor. Oysa pompa, sorunu daha da büyütebiliyor. Bütün yollar denenim tıkanıklık açılmadığında da en yakın tesisatçıdan destek istenebiliyor. Ancak günümüzde artık bu da hatalı yollardan biri haline geldi. Çünkü mahalle arasındaki tesisatçılar, tuvalet tıkanıklığını kırmadan açamıyor. Peki, tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır? Gelişmiş cihazlarla kırmadan açılır.

Günümüzde  gelişen nüfusla birlikte kanalizasyon sorunları  da büyümeye başladı.   Tuvalete bilinçsizce atılan ıslak mendiller ,bez parçaları, su da erimeyen tuvalet kağıtları  borunuzun içine yapışıp burada tıkanıklığa neden olabilir. Bunu kimyasal açılarla açılacağını düşünebilirsiniz.  Fakat geçici olarak bu sorunun ortadan kaldırabilirsiniz.  Mahalle tesisatçısını çağırdığınız da  tuvaletinizi yerinden sökerek sert cisimle müdahale edecektir. Borunuza zarar verebilir. Borunuz da çatlak ve kırıklar olabilir. İlerde sorun yaşamak istemiyorsanız  alanında profesyonel firmamızdan destek alabilirsiniz. Arayın sorununuzu anlatın size yardımcı olup en kısa süre içinde uzman ekibimizi yönlendirip tıkanıklığınızı robot cihazla açalım  ,kameralı cihazlarımızla da kontrol çalışmalarını yapıp siz değerli müşterilerimize bilgisini verelim.

Kameralı Cihazlarla Borunun İçi İncelenir

Tıkanan tuvaletleri açmak için birbirinden farklı uygulamalar ve cihazlar vardır. Bu cihazlarla tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır? Öncelikle tıkanıklığın meydana geldiği gidere kameralı cihazlar gönderilir. Bu cihazlarla tıkanıklığın yeri ve soruna neden olan cisim tespit edilir. Sonrasında robot tıkanıklık açma cihazı ile tıkalı gider açılmaya başlanır. Bu cihazla cisim ya parçalanarak kanalizasyon sistemine yollanır, ya da çekilerek dışarı çıkartılır. Sonrasında da gider yüksek basınçlı su ile yıkanarak sorun tamamen ortadan kaldırılır.

 

Öne Çıkanlar

Bize Ulaşın

İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
0212 436 02 02

İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
0216 311 39 39

Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
0312 448 11 11

İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
0232 243 8888

Yandex.Metrica