Tuvalet Tıkanınca Ne Yapılır

Tuvalet tıkanınca ne yapılır Sorusuna verilecek en doğru cevap ebetteki profesyonel hizmet veren kurumsal firmalar tarafından olacaktır. Çünkü günümüzde artık her şey bir bütünsellik kazanmış, tek başımıza olmadığımız görülmektedir. Ev veya diğer yaşam sahalarımızda meydana gelen arızalar sadece bizi değil, o mekânı kullandığımız diğer komşularımızı ve yaşayan insanları hemen etkilemektedir.

Tuvalet tıkanıklığı bizi ve çevremizi etkileyen en önemli sorunların başında gelmektedir. Özellikle çok katlı binalarda bu tür kırız anları sıklıkla meydana gelmektedir. Bizdeki veya üst komşumuzun tuvalet, lavabo veya diğer tıkanıklar hemen aşağı veya yan yan daireden patlak vermektedir. Bu da bize ekstradan masraf ve zaman kaybına sebep olmaktadır. Yani bu tür sorular işinin ehli olmayan kişiler tarafından giderilemeyecek kadar sistematik bir yapıda olmaktadır. Tüm bu tıkanıklıklar ve kanalizasyon tıkanıklıklarında firmamız son sistem ekipman ve uzman personelimiz ile arızalı giderleri hızlı bir şekilde açmaktadır.

Tıkalı gider sistemine salınan kamera ve görüntüleme  sistemleri ile , ses teknolojisinin yardımıyla sorunun kaynağı hemen tespit edilip müdahale yapılmaktadır. Böylece arızanın meydana geldiği yerde, gereksiz yerleri kırmadan, zarar vermeden işlem gerçekleştirilir. Aksi halde tıkanıklığın nerede olduğunu bulmak için olmadık yöntemler, kırmalar, dökmeler gerçekleştirilecektir. Tuvalet tıkanıklığına sebep olan yer tespit edildikten sonra, çözüm için yine basınçlı ve sürekli su tazyiki yapılarak sorun çözülmeye çalışılmaktadır. Veya tıkanıklık açıcı kimyasallar kullanılarak, tıkanıklığı yapan cisim veya etkenler kanalizasyon sistemine gönderilmektedir. Şayet tıkanıklık evinize veya iş yerinizin dışında iste bu kez daha büyük ve kapsamlı ekipmanlarımızla sorunu kısa sürede çözmekteyiz.

Tıkalı giderleriniz eviniz ve diğer mekânlar için gerçek anlamda sorun olmaktadır. Bunların başında hijyen sorunu gelmekle beraber, pis koku, geri tepme ve hizmet istenmeyen görüntüler ortaya çıkmaktadır. Bu kimsenin banyosunda veya tuvaletini de görmek istemediği bir sorundur. Bunların yanında beyaz eşya giderlerinizde meydana gelebilecek olan bir tıkanma, bu cihazlarınıza kalıcı hasarlar bırakabilmektedir. Bu da ekstra maddi kayıp, sıkıntılı durumlar demektir. Görüldüğü üzere tıkalı tuvaletlerinizin açılması için en doğru seçim profesyonel hizmet almanızdır.

Tesissatle ilgili yaşanan sorunlar:

tuvalet tıkanınca ne yapılır

Öne Çıkanlar

Bize Ulaşın

İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
0212 436 02 02

İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
0216 311 39 39

Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
0312 448 11 11

İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
0232 243 8888

Yandex.Metrica