Tuvalet Tıkanması

tuvalet-tikanmasi

‘Eyvah tuvalet tıkandı’ diye düşünüyorsanız acil yardıma ihtiyacınız var demektir. Tuvalet tıkanması kötü kokular saçmaya, sağlıksız koşullar yaratmaya en önemlisi de tuvaletinizi uzun süre kullanamamanıza yol açar.

Tuvalet kâğıtlarının içine atılması, boruların içinde geçen suyun kireçlenmelere yol açması ve zamanla aşınan su tesisatınız tıkanıklıklara neden olmaktadır. Kanallara periyodik olarak yapılmayan bakım ve onarım işlemleri, su kaçakları, rutubet gibi ek sorunlar yaratır. Bu gibi sıkıntılarla uğraşmamak için profesyonel bir firmayla çalışmalı, aynı gün içerisinde problemi halletmelisiniz.

Tuvaleti kırdırıp, banyo fayanslarınıza zarar vermeden tadilat yaptıramayacağınızı düşündüğünüz için tamirattan vazgeçenlerdendiniz değil mi? Artık özel teknolojik cihazları kullanan su tesisatçıları, istediğiniz an mekânınıza ulaşıp uyguladıkları noktasal tespit yöntemiyle tıkanıklığı belirliyor. Belirlenen tıkanıklık özel tıkanıklık açma makinesiyle temizleniyor ve tuvaletiniz kısa sürede tekrar kullanımınıza açılıyor.

Tuvalet tıkanması durumunda ilk başvurulan yöntemlerden birisi de piyasada satılan kimyasal maddelerdir. Bunların kısa vadede işe yaradığını düşünseniz de uzmanlar bu maddelerin tıkanıklığı daha da arttıracağını söylüyor. Artık tamirci çağırmak eskisi kadar masraf gerektirmiyor. Uygun fiyatlara sizin için çalışan ve kaliteli hizmet sunan firmalar var.

Tuvalet tıkanıklığı sorunlarınıza garantili bir biçimde çözüm getiren, firmalarla tıkanık olan borularınıza ulaşıp temizleme işlemini aynı gün içerisinde yaptırabilmenin rahatlığını yaşayın.

Tesissatle ilgili yaşanan sorunlar:

tuvalet tıkanması

Öne Çıkanlar

Bize Ulaşın

İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
0212 436 02 02

İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
0216 311 39 39

Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
0312 448 11 11

İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
0232 243 8888

Yandex.Metrica