Ümraniye Su Kaçağı Tespiti

Duvarlarda nemlenmeler, ruubetlenmeler oluşuyorsa, duvar boyaları akıyor veya renk değiştiriyorsa, tavanlardan su damlacıkları dökülüyorsa evlerinizde veya iş yerlerinizde su kaçağı olduğu anlaşılmaktadır. Bu gibi sorunlar ile karşı karşıya kalmanız durumunda kurumsal firmamızın uzman ekiplerinden yardım alınız. Çünkü kurumsal firmamızın uzman ekipleri Ümraniye su kaçağı tespiti için teknolojik cihazlar kullanmaktadır. Bu teknolojik cihazları kullanabilmek adına da özel olarak firmamızın bünyesi altında eğitimler almaktadırlar.

Uzman ve eğitimli ustalarımız ümraniye su kaçağı tespiti için akustik ses dinleme ve elektromanyetik su tesisat ve boru bulma cihazlarını kullanır. Ümraniye su kaçağı tespiti için öncelikle elektromanyetik su tesisat ve boru bulma cihazları ile su tesisat sistemlerinin geçtiği noktalar belirlenir. Daha sonra akustik ses dinleme cihazı ile bu su tesisat sisemlerinde oluşan kaçak tespit edilir ve uzmanlarımız tarafından onarılarak su kaçağı sorunu ortadan kaldırılır.

Yorumlar (3)

 • evrim

  ümraniyedeki çoğu bina eski, bizimkide bunlardan biri tüm tesisatı dğeiştirtme şansımız var mı?

  1. tomruk

   Evet bizim mahallemizede doğalgaz yeni ulaştığı için fayansları kırmak zorunda kalmıştık. O arada su tesisatınıda hallettik.

 • beyza

  Ümraniye semtinde kameralı görüntüleme yöntemiyle kaçak su tespiti yapan varmıdır iletişim bilgilerini alabilirmiyim

 • Yorum Yaz

  Öne Çıkanlar

  Bize Ulaşın

  İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
  0212 436 02 02

  İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
  0216 311 39 39

  Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
  0312 448 11 11

  İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
  0232 243 8888

  Yandex.Metrica