Unkapanı Su Kaçağı Tespiti

Hızla gelişen teknoloji ile birlikte artık su kaçak tespit çalışmaları da oldukça ucuza ve daha rahat bir şekilde halledilebilmektedir. Bu hizmeti ise Unkapanı su kaçağı tespiti bulma konusunda uzman olan kurumsal firmamız vermektedir. Nedeni anlaşılamayan su kaçaklarını bile kısa sürede tespit edebilme teknolojisine sahip merkezimiz sizlere büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Duvarlarda oluşan su kabarcıkları, nemlenme, yüksek su faturaları gibi sorunları yaşamak istemiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Avrupa’dan ithal edilen elektromanyetik ses ve görüntüleme cihazlarımız borunun içinden uzman ekibimize görüntüler gönderir. İş güvenliği bilinci ile yetiştirilen ustalarımız su kaçağı olan yeri tamir ederek iş garantisi kapsamında sizlere güvence verir. Unkapanı su kaçağı tespit çalışma merkezimizi arayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar (11)

 • gökçe

  Su kaçağın yerini bulmada hangi yöntemleri izliyorsunuz öğrenebilirmiyim?

 • ayça

  Genelde su kaçaklarının tespiti zordur. Bunu anlamak için fayansları kırmak gerekiyor. Yeni sistemlerde teknoloji ön planda.

  1. adem

   Su kaçaklarının tespiti zor değildir. Akustik ses dinleme cihazları ve kameralı sistemler kullanılırsa oldukça basittir.

 • özge

  Fayanslarımı yeni yaptırdım. Onlara zarar gelsin istemiyorum ama bu sorunun halledilmesi de gerekiyor. Nasıl bir yol izleyeceksiniz?

  1. sarıhan

   Fayanslarınız mutlaka kırılacak. En aza indirgemek istiyorsanız eğer teknolojiyi kullanarak sadece sorunlu bölgeyi açtırabilirsiniz.

 • feza

  yeni sistemde fayansları kırmadan işleminizi yapabiliyorlar.

 • Fevziye Ergen

  yarın arasam hemen gelebilirler mi?

  1. sema

   ben geçen hafta komşum için aradım, 2-3 saat sonra geldiler, malum istanbul trafiği, ama gerçekten işi biliyorlar, yanlarında bir çok cihaz getirdiler ve sorunu çözdüler, aldıkları para da inanın gözde büyütülecek bir şey değil. Önemli olan sorunun komple çözülmesi, yarım yamalak yapıp az para versen ne olur. Servis ücretini de yazayımda merakda olan kalmasın sadece 150 TL aldılar.

   1. süleyman

    Bende biotesisatla çalışmıştım. 150 tl çok büyük bir para değil. Sebebi ise fayansları kırıldığı takdirde yaklaşık olarak 2 bin tl masraf gidiyor.

 • ferhat

  Un kapanında yaşıyorum. Bizimde borularımızda su kaçağı tespit ettik. Bu sorunu aşmak için biotesisatla çalıştık. Çok uygun fiyata yaptılar…

 • sevgi oztekin

  site yönetimine teşekkür ederim çoğu zaman aradığımız şeyi sitelerde bulamıyoruz oraya buraya yönlendiriyorlar sizin sitenizin içeriği güzel daha çok güncellerseniz sevinirim

 • Yorum Yaz

  Öne Çıkanlar

  Bize Ulaşın

  İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
  0212 436 02 02

  İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
  0216 311 39 39

  Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
  0312 448 11 11

  İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
  0232 243 8888

  Yandex.Metrica