Üsküdar Su Kaçağı Tespiti

Üsküdar su kaçağı tespiti için kurumsal firmamız kamera görüntü alma cihazlarını kullanmaktadır. Su kaçakları genellikle pis su gider yollarında meydana gelmekte ve burada oluşan kaçaklar hem bizlere hem de komşularımıza büyük zararlar vermektedir.

Komşumuzun tavanından suların akmasına veya evimizin duvarlarının nemlenmesine neden olabilmektedir. Bu yüzden üsküdar su kaçağı tespiti için uzman ekiplerimiz yanlarında getirmiş oldukları kamera görüntü alma cihazlarını devreye sokar. Bu cihaz sayesinde pimaş hatları çevresinde hiç bir şekilde kırılmaya ve parçalanmaya gereksinim duyulmaz. Çünkü kamera görüntü alma cihazları sayesinde pimaş içlerinden görüntüler alınarak su kaçağı tespit edilebilmektedir. Tespit edilen su kaçağı ise dalında uzman olan ekiplerimiz tarafından gerekli tehçizatlar kullanılarak onarılır ve su kaçağı tespit işlemleri sona erer.

Yorumlar (5)

 • orhan

  tavanda akma var bunu halledebilir misiniz?

  1. ferhan

   tavanda akma var ise eğer üst komşunuzun boru tesisatından kaynaklı bir sorundur mutlaka.

 • dilara

  Su kaçağı tespiti için uzman ekiplerin müdahalede bulunması gerekiyor. Su akması durgun olmasına karşın daha çok zarar verir.

 • mavis

  Bizim banyoda tavanda yıllardır bi rutubet var. su damlamıyomuş diye komşu umursamıyo zararı olurmuuu?

 • Mahmet Dinç

  Üsküdarda iyi bir tesisatçı arıyordum .Üsküdarda su kaçağı tespiti için pek çok tesisatçı var ama güvenemedim. Profesyonel tesisat hizmeti bulmak çok zor. Kırıp döküyorlar ortada bişey yok. Sitenize rastladım neyse ki.

 • Yorum Yaz

  Öne Çıkanlar

  Bize Ulaşın

  İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
  0212 436 02 02

  İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
  0216 311 39 39

  Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
  0312 448 11 11

  İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
  0232 243 8888

  Yandex.Metrica