Üst Kattan Su Sızıntısı Ne Yapmalıyım ?

Üst Kattan Su Sızıntısı Ne Yapmalıyım ?” diye düşünmeyin gelin el ele bu sorunu kökten çözelim. Sorunun kaynağı ister sizin borularınız isterseniz de üst kat komşunuzun olsun, biz minimum kırık ile tüm sorununuza çözüm getirelim. Bizler yıllar süren tecrübemizi teknoloji ile birleştirip, sizlerin hizmetinize sunmaktayız. Eski yıllarda yapılan teknikler artık geçerliliklerini kaybetmişlerdir.

Tesisatçılık alanındaki gelişmelerin tamamı siz müşterilerimizi memnun edecek biçimde şekillenmiştir. Artık küçücük bir sızıntı nedeni ile evinizin her yerinin delinmesine gerek yoktur. Gelişmiş sistemler ile tam nota öncelikle tespit edilirken sadece işlem uygulanacak olan yer açılıp onarılır. Küçük sızıntılar bina yıkımlarına kadar giden büyük sonuçlar yaratmadan gelin sorununuzu çözelim.

Yorumlar (5)

 • nevzat

  üst kattan bizim dairemize su sızıntısı oluyor. Uyarmamıza rağmen çözmüyorlar. Ne yapmalıyım ben sorunu nasıl çözebilirim?

  1. cavit

   Sorun üst kattan kaynaklı ise sorunu onların çözemesi gerekiyor. Bina yöneticisiyle konuşabilirsiniz.

 • toksoy

  Komuşumuza sızıntı olduğunu belirtiyorum. Üst kattan gelen suyun onlardan gelmediğini söylüyorlar. Bunun tespitini nasıl yapabiliriz?

 • kutay

  nevzat bey bunu öncelikle yöneticinize bildirin. sonrasında ise o durum bir işlemle düzeltildikten sonra tavanınızaz köpük kaplatın ki küf vs olmasın…

 • ada

  2001 senesiydi sanırım böyle bir olay yasamıstım ve evim delik deşik olmustu. sımdı bu tarz bi yöntemin cıkması gayet güzel…

 • Yorum Yaz

  Öne Çıkanlar

  Bize Ulaşın

  İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
  0212 436 02 02

  İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
  0216 311 39 39

  Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
  0312 448 11 11

  İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
  0232 243 8888

  Yandex.Metrica