Uzman Personel ve Modern Cihazlarla Su Kaçağı Tespiti

Uzman Personel ve Modern Cihazlarla Su Kaçağı Tespiti

Su tesisatlarında meydana gelen sorunlar arasında lavabolarda görülen su sızıntıları, sifonlardaki su sızıntıları, oluşan kireç ve pas problemleri, boruların tıkanması, döşeme ve duvarlarda oluşan ıslaklıklar, boyalarda kabarma ve dökülmeler, renk değişimleri ve kötü kokular sıklıkla görülenlerdir. Su tesisatlarınızda meydana gelen problemlerin çözümü için firmamız profesyonel hizmet anlayışı ile çalışan uzman ekipleri ile yardımınıza koşmaktadır. Çözülmeyen tesisat sorunları daha büyük sorunlara yol açmakta hatta bazen komşularınıza da yansımaktadır. Üst komşunuzun tesisatındaki sorunlar yüzünden tavanınızda kabarma, dökülme, renk değişimi, kötü koku, sararma gibi problemleri yaşamak istemeyeceğiniz şüphesiz bir gerçektir. Bu sebeple kendi tesisatınızda meydana gelen sorunlar için komşularınızı rahatsız etmeniz hoş bir durum olmayacaktır.

su kaçağıYakın bir zamana kadar su kaçağı tespiti oldukça zor bir süreçti. Su kaçağı bulma adıyla deneme yanılma yöntemi kullanılır, bunu yaparken de kırılmadık yer kalmayarak evler, iş yerleri, binalar şantiyeler haline gelirdi. Ayrıca sorunun yaşandığı bölge işlem bitene kadar kullanılamadığından zor anlar yaşanırdı. Su kaçağı için başlayan süreç tadilat masraflarının da eklenmesiyle oldukça yüksek ücretlere mal olurdu.

Teknolojinin gelişmesiyle hayatımıza giren pek çok teknolojik cihaz olmuştur. Bu cihazlar yardımıyla işlerimiz daha hızlı ve kolay bir şekilde tamamlanmaktadır. Her alanda olduğu gibi su tesisatları için geliştirmiş olan bu teknolojik cihazlar yardımıyla sorunlar çok kolay şekilde çözülmekte ve bu işlem gerçekleştirilirken şantiyeye dönmeden işlem tamamlanmaktadır. Firmamız bu konuda oldukça etkili çalışmalar yürütmektedir. Sorunlarınızın çözümünde kullandığımız son teknoloji cihazlar ve cihaz kullanımı konusunda eğitimli uzman personelimiz ile su sızıntısı olan bölge tam olarak tespit edilmekte, minimum hasarla süreç tamamlanmaktadır. Böylece ödeyeceğiniz ekstra tadilat masrafları ortadan kalkacağı için cep yakan tamirat işlemlerinden kurtulabilirsiniz.

Yorumlar (26)

 • övgü

  emin olamadığım bi kaçak konusunu anlamamı sağladığınız için teşekkürler. en kısa sürede irtivata geçeceğim…

  1. aysel

   Tam emin olmak zordur. Su faturanızda anormal bir değişiklik görüyorsanız eğer problem oradadır.

 • Vesile

  Son bir kaç aydır mutfak duvarında bir nemlilik vardı, kış ayında olduğumuz için terleme olduğunu düşünmüştüm. Demek ki su kaçağı varmış.

  1. ayhan

   Kış aylarında su kaçaklarını normal yollarla tespit etmek oldukça güçtür. Su kaçağını tespit etmek için uzman yardımı alın.

 • Murat

  Banyo tavanında kısa süre önce kabarmalar meydana geldi, ama su kaçağı üst kattaki komşudan kaynaklanıyordu. Kırıp dökmeden sorunu hallettiler.

  1. İlyas

   Hocam komşun eziyetini çekmniştir sende sıkıntı yoksa onda epey kırık dökük vardır :)

 • Atahan

  Her işin uzmanı var gelişen teknoloji sayesinde eskiden kabus olan işler kolayca hallediliyor, teşekkürler…

 • Ozan alp

  Bunu ogrendigim iyi oldu. Hala mutfagi banyoyu kirarak su kacagi arayan insanlar var

  1. süleyman

   Kesinlikle öyle bizim sorunlarımızda da mutfağı kırarak ancak sorunu halledebileceklerini söylediler. Bu sorun o şekilde halledilemez.

 • bahri_şimşek

  su kaçağının bulunması günlerrrr yapılması bazenn haftalar sürerdi alt katımıza sızan su için geçtiğimiz hafta perşembe günü aradık cuma geldiler cumartesi işi çözüp ayrıldılar günler süren işkence eskide kaldı teşekkürler bio tesisat

 • cavidan

  …. ebeveyn banyomuzdaki kaçak için tüm fayanslar kırılıp söküldü o kadar dağıldı ve kirlendi ki ortalık ömrümden ömür gitti temizlerken keşke daha önceden bilgi sahibi olsaydım bu konuda boş yere pislik taşımazdık…

  1. nisa

   Çok yanlış bir hamle yapmışssınız işini bilene yaptırmayarak bu sonuçlarla karşılaşırsınız. Fayansları döküp yıkmakla iş çözülmez.

 • fikri

  bu gün öğleden sonra firmanızla görüştük kaçağı tespit ettiler yarın sabahtan işi bitirip teslim edecekler profesyonel hizmet veriliyor

 • sariprenses

  nasssi oluo yani simdi hic kirip dokmeden borulardaki deligi catlai buluolarmiii

  1. Cenk

   Evet teknoloji sayesinde herşey şipşak ortada :)

 • özlem oğuz

  aynen oyle prenses deneme yanilma yontemi geride kaldi simdi dinleme bulma yontemiyle aninda goruntu var :)

 • ayberk

  walla ben bu yaz tesisatçıda çalıştım her gittiğimiz evde balyozla kırdık fayansları 😀 şubat tatilinde de gittim aynı şekill. isim vermiyim de bizim usta balyozla çalışıoo 😀

  1. ümit

   sizin yaptığınız sistem tamamen eski yöntemlere dayalı. Fayans masrafından işçiliğe kadar altından kalkılamıyor.

 • Nilüfer

  Aynı resimdeki gibi benim mutfağımda da sararmalar var araştırıken sitenize denk geldim bilgler için çok sağolun hemen eşimle görüsüp tesisatçı bulacağım

  1. ALTAN

   Nilüfer hanım hangi ildesiniz İstanbul ve Ankara da uzman ekiplerimizle sorununuza çözüm bulabiliriz

   1. Nilüfer

    Bursadayım malesef ilginize teşekkür ederim

 • Nihat

  Bizim mutfaktada sararma vardı valla geçen amcaoğluna yeniden boyattım komple mutfağı bakalım ne olacak

  1. Sıtkı Canik

   Bence ihmal etmeyin tekrar sararısa bilin ki tesisatta bir yerde kaçak var ona göre hareket edin

   1. Nihat

    Bakalım zaman gösterecek ona göre de olmadı bir tesisatçı ile irtibata geçeriz

 • derya

  Uzman personeller ile modern cihazlarla su kaçağı tespiti yapılması gerekiyor. Kaçak sorununu teknolojiyle halletmek daha kolaydır.

 • nisa

  Biostesisat firması modern cihazlar, ve uzman personelle su kaçağı tespitinde çok iyi hizmet vermektedirler.

 • Yorum Yaz

  Öne Çıkanlar

  Bize Ulaşın

  İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
  0212 436 02 02

  İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
  0216 311 39 39

  Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
  0312 448 11 11

  İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
  0232 243 8888

  Yandex.Metrica