Wc Tıkanıklığı Açma

wc-tikanikligi-acmaWc tıkanıklığı açma, wclerde yaşanan tıkanmaları özel görüntüleme ve analiz araçlarıyla tespit eder, tespit işleminin ardından da tıkanıklığa tazikli suyla müdahale ederek sorunu çözmüş oluyoruz. Wc tıkanıklığı açma firmasının önerisi gereken önlemlerin erken alınması gerekmektedir. Aksi taktirde bu problemin hangi sağlık sorunlarına neden olacağını tahmin edemezsiniz. Yapılan araştırmalar insanların çoğunun sağlıksız wc koşullarından dolayı hastalık kapıp yaşamını yitirdiği yönündedir. Bu gibi ölümcül hastalıklardan korunmanın en garanti yöntemi wc ve lavabolarınızın temizliğine dikkat etmenizdir. Tıkandığında yada herhangi bir sorun oluştuğunda kendi yöntemlerinizle değil, profesyonel yardım alarak bu probleminizi çözünüz. Ayrıca belli periyotlarla bakımını da yaptırmanız, sizin açınızdan sağlık dolu bir hayat yaşamanızı sağlar.

Sizde profesyonel bir firmayla anlaşarak yılda en az 2 veya 3 defa wc tıkanmalarını engellemek amacıyla bakım yaptırınız. Sıra geldi wclerin neden tıkandığına. Wcler genelde atılan tuvalet kağıtları ve katı cisimlerin atılmasıyla tıkanır. Bu tıkanma cinsinde wc tıkanıklığının olduğu bölge tespit edildikten sonra tazikli su tıkanıklık yönüne akıtılarak sorun giderilmiş olunur. Wc tıkanıklığı açma personelleri sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sektörde oluşan tüm yeni teknikleri takip ederek hızlı ve güvenilir hizmet vermeye çalışmaktadır. Sadece teknikleri takip etmekle kalmıyoruz, teknolojik gelişmelere de fazlasıyla önem veriyoruz.Tüm yeni cihazları bünyemize katmaya özen gösteriyoruz ve bunu çoğunluklada başarıyoruz. Son teknoloji ürünü görüntüleme cihazlarımızla wclerinizde yaşanan tıkanmaları en kısa sürede çözüme kavuşturarak yüzünüzün gülmesini sağlamaktayız. İstanbululun tüm ilçelerine hizmet verebilme kapasitemiz vardır. Geniş araç filomuzla sizlere kaliteli hizmetin kapılarını ardına kadar açmaktayız.

Kaliteli hizmetimiz ve ekonomik fiyatlarımızla her geçen gün genişleyen müşteri portfoyümüz profesyonelliğimizin kanıtıdır. Araç filomuzda bulunan özel cihazlar sayesinde ev adresiniz dakikalar içersinde tespit edilir ve adrese kısa sürede ulaşılır. Adrese ulaşmamızın ardından öncelikle hijyen kurallarına uygun bir ortamda çalışabilmek için antibakteriyel ürünlerle wcyi dezenfekte ediyoruz. Dezenfekte ettiğimiz bölgede öncelikle tıkanıklığın nerden kaynaklandığının bulunması gerekmektedir. Dedektörler yardımıyla tıkanıklık tespit edilir. Ardından da tespit edilen noktaya doğru tazikli suyla yada özel kimyasallarla müdahale edilerek wc tıkanıklığınız giderilmiş olur. İşte bu kadar kolay olan wc tıkanıklığı açma işlemi sizlere kolay ve güvenilir hizmeti beraberinde sunmaktadır. 7 gün 24 saat hızlı ve dinamik programlarla siz değerli müşterilerimize hizmet verebilmek adına çalışmaktayız. Tek misyonumuz sizin yüzünü gülmesini sağlamaktır. Bu amaçla çalışan firmamızla çalışmak istiyorsanız telefonlarımızı arayarak müşteri temsilcilerimizle görüşünüz.

Öne Çıkanlar

Bize Ulaşın

İstanbul Avrupa : Fevzi Çakmak Mah. 1/1 sok. No: 15/c Bağcılar / İstanbul
0212 436 02 02

İstanbul Anadolu : Bağlarbaşı Mah. Şahin Sokak. No: 20 -Maltepe / İstanbul
0216 311 39 39

Ankara Şube : Şeker Mah. 1424 Sok. No:9/1 Etimesgut / Ankara
0312 448 11 11

İzmir Şube : Murat Reis Mh., 229. Sk No:10, 35280 İzmir
0232 243 8888

Yandex.Metrica